موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام شارژ هرمی محدوده یا نامحدوده؟
یک سوال و مشکل شخصی::::ولی قبلش درباره اصل ماجرا توضیح میدم،،پریشب یک نفر به گوشی همراه اولم زنگ زدومنم جواب دادم و گفت خط ما گم شده،والان خط من دست تو چکار میکنه،واولش من گفتم خط خودمه و شما احتمالا شمارتو اشتباه گرفتی،همینجورده پونزده تا تماس دیگه داشتم،،وغیر از دوسه نفر بقیه که زنگ میزنند به اونصورت حرف نمیزنند و بهنظر میخوان فقط تماس برقرار باشه،وحرف نمیزنند،،ودیشب یکدفعه متوجه شدم هر کسی که زنگ میزنه ،بعداز شماره طرف مقابل مینویسه،تماس انتقال یافته،،،،یعنی یک نفر خطشو روی خط من دایورت کرده،،رفتم امور مشترکین گفت خط واسه خودته ومشکلی نداره،،و از یکی از کسانی که زنگ زد پرسیدم شما به چه شماره ای دارید زنگ میزنیدوشماره ای که بهش زنگ میزنند راپیدا کردم،واون خط دست هر کسی هست،خطشو روی خط من دایورت کرده،،،به نظر شماها چه راه حلی پیشنهاد میکنید،،اولا من نمیخوام خودم به هیچکدومشون زنگ یا پیامک بزنم تا شمارموندونند،چون واقعا ممکنه کسی اون خطو پیدا یا دزدیده باشه،وخطو روی خط من بدبخت دایورت کرده،،،،،،،،،هر کس راه حل اساسی داره،یا اینجا ویا خصوصی پیام بده،،،،نمیخوام از این اتفاق که مشخص نیست چه خبره،شرش گردن منو بگیره،و خودمو با دادن شماره ام درگیر کنم،،،،،،،کسی راه حل یا فکر خاصی بنظرش میرسه،،،یااینجا ویا خصوصی به من بگه ،،،مرسی
شایدجای سوال بنظراینجانباشه،ولی اکثرااینجان،وازخیلی پستها که بهتره،لااقل مشکل شخصیم را دارم میگم،،وخودم پستو بعداپاک میکنم
دوستان همراه اول بازی دیشبو درست پیش بینی کردم ولی پیام تبریک نیومد و فقط ی اسم ام اس فوتبالی اومد و ازم شارژ کم کرد....!!!!!!!!!!!!!
ت 1000 رو فرستادم یه کد شارژ تکراری داد....

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟
(28-05-2015، 02:51 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همراه اول بازی دیشبو درست پیش بینی کردم ولی پیام تبریک نیومد و فقط ی اسم ام اس فوتبالی اومد و ازم شارژ کم کرد....!!!!!!!!!!!!!
ت 1000 رو فرستادم یه کد شارژ تکراری داد....

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟

باید دیروز اول مسابقه رو لغو میکردی دوباره ثبت نام. میکردی پیش بینی رو میفرستادی و گرنه کد تکراری میده
دوستان این شناسه هایی که میگیریم تا چند وقت میشه نگهشون داشت؟؟
دوستان تاپیک کدای سه تایی ایجاد شده
لطف کنید برید این ادرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پستتونم ازینجا پاک کنید
مرسی

کد پی‌اچ‌پی:
http://forum.dailymobile.ir/Thread-کد-مسابقات-سه-تایی-ایرانسل-و-همراه-اول 
(28-05-2015، 03:02 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این شناسه هایی که میگیریم تا چند وقت میشه نگهشون داشت؟؟

سری قبلا فکرمیکنم تا یه هفته/ده روز قابل استفاده بود
(28-05-2015، 03:26 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها به نظرتون امروزم شارژ هست؟

نه معمولا 99% پنج شنبه ها نیست.... مگر خلافش ثابت شه  Biggrin.gif
این هفته ,هفته ی پرباری بود.ایشالله که امروزم هست
این کد 3 نفری تا چند روز دیگه فعال هستش Huh.gif Huh.gif