موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-05-2015، 12:19 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 12:16 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله میاد.
خدا از زبونت بشنوه... Angel.gif

اسما خانوم قضیه این کد 7108 که گذاشتی چیه؟؟؟
(31-05-2015، 12:29 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسما این 7108 دیروز نوشته بود ممکنه برنده شارژ شده باشی 1 رو بفرس
دیروز ک فرستادم امروز باز سوال پرسیده
جریان چیه

بايد لغوش ميكردي
عزیز لغوش کن.خودش بهت ازاون یکی شماره کدمیفرسته امروز شارزمیده 7108لغوکن تاسوال نپرسه
اينقدر من اين 7108 رو توضيح دادم خسته شدم
دوستان
مسابقه هف ده رو ميتونيد تا 26 خرداد شركت كنيد

هر روز به كساني كه از ساعت 12 ظهر به يك سوال پاسخ بدهند و جزء 200 نفر اول باشند شارژ 2000 توماني هديه ميده و براي شركت محدوديت نداره.
اما شارژ 1000 توماني رو فقط يك بار ميده
در صورت برنده شدن از شماره ۷۳۷۱۱۱۴۱ پيامك ميده ميگه شايد برنده شارژ 1000 تومني شده باشي كه بايد 1 رو بفرستي به همين شماره
اگرم 2000 تومني گفته باشه 2 رو بايد بفرستيد به همين شماره
اين پيام معمولا تا 24 ساعت بعد ارسال ميشه و تا 24 ساعت بعد در صورت برنده شده پيام بعديش ارسال ميشه

افرادي كه قبل عضو شدن و لغو كرد بايد Rبفرستن به 7108 تا سوال قبلي رو بهشون بده و بعد باز ميتونن لغو كنن
افرادي هم كه عضو نشدن در صورت تمايل به جاي پيامك خالي براي عضويت مي توانند كد 11856700 رو به 7108 ارسال كنند
(31-05-2015، 12:48 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif  مگه لغوش اینطوری نیس؟ L ب 7108 ؟
فرستادم گف قبلا خارج شدی از این سرویس

لغوش همين هست
در اين صورت نبايد برات سوال بياد
(31-05-2015، 12:50 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغوش همين هست

پس شارژ کی میاد؟باید چیکار کنم؟ببخشید آخر سر پستامو حذف میکنم
ای باوا این قضیه 7108هم تموم نشد.
(31-05-2015، 12:52 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 12:50 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغوش همين هست

پس شارژ کی میاد؟باید چیکار کنم؟ببخشید آخر سر پستامو حذف میکنم

خودش پيام ميده
شما لغو كن منتظر پيام باش
درود به همه دوستان
بالای همه صفحات ,سمت چپ گزینه ,,,,بگرد,,,,, وجود داره که وقتی کلمه مورد نظر رو داخلش سرچ کنی ,تمام مواردی که با کلمه مورد نظر شما مطابقت داشته باشه رو برای شما یکجا و در یک صفحه جدید نشون میده.

کسانی که سوال دارن و جوابشو به دلیل ازدیاد صفحه ها پیدا نمیکنن ,میتونن به راحتی ,با وارد کردن کلمه یا عدد مورد نظرشون ,تاپیک یا پست مربوطه را پیدا کنن.

این مطلبو برای کسانی که تازه وارد یا کسانی که عجله دارن و غیره مطرح کردم تا هم اینجا شلوغ نشه و به قول دوستان اسپم پراکنی نشه و هم یکجا همه مطالب مربوط به یک مورد رو مطالعه کنن.

به طور مثال عدد 7108 را از این طریق سرچ کنید و تمام پستهای مربوطه را یکجا ببینید

روز خوش.
سلام عضویت تو مسابقه زندگی روزمره من  به شماره 737909رایگانه؟؟؟ Undecided.gif چشمم دنبال اون شارژس که هفته پیش سر صبح داد من نگرفتم Sad.gif