موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عجله نکنين..من از هر سه تا مسابقه گرفتم
(30-05-2015، 07:21 PM)artin-dh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد زمان برد تا شارژو ارسال کنه

ما دقیقا 1ساعته منتظر جوابیم
(30-05-2015، 07:18 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حالا دوبار فرستادم میگه محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لطفا بعدا امتحان کنید...
دوباره بزنم میده عایااااااااا.!!!!

من وقتی اینو میگه بلافاصله دوباره جواب را میزنم بیشتر موقع ها میگه شارتو دریافت کردی و گاهی هم شارژ را داده
(30-05-2015، 07:18 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حالا دوبار فرستادم میگه محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لطفا بعدا امتحان کنید...

نميده ديگه
روش اسنايپر هست اما من امتحان نكردم
دوستان وقتی میگه که در دسترس نیس کد مورد نظر در جا همون لحظه دوباره جواب رو واسش بفرستین شارژتون میاد
این تاپیکو زدم چون خیلی از رفقا مشکل داشتن
به هیچ وجه ممکن لغو نکنید.فقط بعده مشاهده پیامی ک نوشته بود در دسترس نیس کد شما جواب رو بفرستید شارژ رو بهتون میده
البته گفته همون لحظه كه گفت موجود نيست كد رو بفرستين
بازم ميگم من امتحان نكردم
بيخودي شارژ از دست ندي

نزن بنم که نداد حتی با روش اسنایپر
(30-05-2015، 07:05 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کد مسابقات 3 تایی نذارین تا ببینیم چه کنیم میگن دیر جواب میاد من هنوز جواب نفرستادم Sad.gif

ساحل خانم ساعت 8 یا 9 بزن.چون من چندین بار 8 فرستادم خیلی راحت شارژ داده
(30-05-2015، 07:22 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 07:21 PM)artin-dh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد زمان برد تا شارژو ارسال کنه

ما دقیقا 1ساعته منتظر جوابیم

من قبل ساعت 6 عضو شده بودم
(30-05-2015، 07:08 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 07:06 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 07:03 PM)sogoli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1514443090  به 73711159

اعتبار منفی دادم چون صد بار گفته بودم کد هرمی نزارین.....

Shy.gif  Shy.gif  Blush.gif

میخوای ب تو هم منفی بدم.... Biggrin.gif Biggrin.gif
(30-05-2015، 07:24 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 07:05 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کد مسابقات 3 تایی نذارین تا ببینیم چه کنیم میگن دیر جواب میاد من هنوز جواب نفرستادم Sad.gif

ساحل خانم ساعت 8 یا 9 بزن.چون من چندین بار 8 فرستادم خیلی راحت شارژ داده

آقا حامد بله دوستان دیگه هم میگن 8 یا 9 کد جواب رو بزنیم ولی اگه اونموقع هم دیر جواب بده یا اصلا جواب نده یا بازم بگه عضو نشدی شما حاضری روشتون رو تضمین کنی و کارت شارژایی که از دست میدم رو بهم بدین! Biggrin.gif
میشه بگین کد امروز چی بوده ، مرسی!