موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منم فک کنم ایران میبازه
البته لس انجلس واسه خودش ایرانی بود
Biggrin.gif
(31-05-2015، 05:36 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان nbard رو میزنم میگه از قبل عضو بودید
بنظرتون لغو کنم مجدد بزنم هنو 6 نشده یا نه بذارم همین باشه بعد 6-7 کد اصلیو بفرستم؟؟

ب نظر من لغو کنین دوباره عضو بشین بهتره
اینجوری شاید کدو بفرستین بگه دریافت کردین
اخه کدا همون کدای سری پیشه
بازی تو لس انجلسه ولی تماشگرا ایرانی بیشتر از امریکایی ها هستن Angel.gif
ایشالا ک ایران میبره
دوستان 84807 شارژ داره؟؟
میگه 7 رو بفرست
(31-05-2015، 05:41 PM)a411ds نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 84807 شارژ داره؟؟
میگه 7 رو بفرست

نه
شناسه تخفیف شارژ میده
سوال من تو مسابقه 7108 پنج نفر رو عضو کردم حالا چه جوری شارژم رو بگیرم؟
(31-05-2015، 05:39 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 05:36 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرتون لغو کنم مجدد بزنم هنو 6 نشده یا نه بذارم همین باشه بعد 6-7 کد اصلیو بفرستم؟؟

دیروز یاسن هم همین جوابو به من میداد ,آخرش هم نتونستم ازش شارژ بگیرم .حتی لغو کردم و دوباره عضو شدم.قبلا هم ازش نگرفته بودم.لطفا اگه کسی راهی براش پیدا کرد اعلام کنه.ممنون.
(31-05-2015، 05:46 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 05:39 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز یاسن هم همین جوابو به من میداد ,آخرش هم نتونستم ازش شارژ بگیرم .حتی لغو کردم و دوباره عضو شدم.قبلا هم ازش نگرفته بودم.لطفا اگه کسی راهی براش پیدا کرد اعلام کنه.ممنون.

برای من عضو مزه اینجوری شد که لغو کردم و عضو شدم درست شد
ببخشید این مسابقه پیش بینی ایرانسل واسه والیبال کدش چی بود ؟ گمش کردم تو تاپیک
(31-05-2015، 05:50 PM)hamed206 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید این مسابقه پیش بینی ایرانسل واسه والیبال کدش چی بود ؟ گمش کردم تو تاپیک

ایران-آمریکا
شارژ1000تومانی ببرایرانسل
فقط با این سوال:
فردا بازی برگشت والیبال چی میشه؟
1-بردایران
2-بردآمریکا
جواب روبه 737864بفرست
فقط امروز