موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-05-2015، 03:34 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 03:30 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 03:29 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 03:19 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7108 بالاخره شارژ 2000 تومنی رو همین الان داد

اره به منم الان شارژ 2000 تومنی داد...:)))))

كي شركت كردي ديروز؟؟؟

دو روز پیش شرکت کردم...دیروز تبریک گفت.امروز شارژ داد.فک کنم شانسیه..اخه 4تا سیم کارت شرکت کردم یکیش بهم شارژ داد...

من دیشب شرکت کردم اما تا حالا هیچی برام نیامد
(27-05-2015، 03:34 PM)*سعید* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این کد قبض های 5تومنی مطمئن هستیدسالمه؟چون من دوتاش رو امتحان کردم بانگ مربوطه خطاداد

برای منم خطای بانک داد,دوباره زدم درست شد .البته ده دقیقه فاصله دادم.دفه اول که خطا داد دو هزار تومن کم کرد از حسابم ولی مجدد به حساب برگردوند.دفه دوم که اقدام کردم بدون خطا واریز,کرد و پیامش هم اومد و موجودی شارژ جدید داد.بانک من صادرات هست.
مشترک عزیز! متاسفانه شما امروز برنده شارژ دو هزار تومنی نشدید ولی هنوز کلی کارت شارژ دو، پنج و ده هزار تومانی دیگه مونده که میتونی برنده بشی.
علاوه بر این یک خودرو MVM110، چهار جایزه 5میلیون تومانی، 6 گوشی گلکسی S6 edge و 36 مودم اینترنت 3G هم انتظارت رو میکشه.
پس معطل چی هستی؟ مسابقه رو ادامه بده.
بعد از ارسال عدد 1 به 7108
فقط باید یک سوال رو جواب بدیم ؟

ساعت چند باید جواب بدیم ؟ ببخشید میدونم خیلی ها پرسیدن اما صفحات خیلی زیاده
(27-05-2015، 03:47 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشترک عزیز! متاسفانه شما امروز برنده شارژ دو هزار تومنی نشدید ولی هنوز کلی کارت شارژ دو، پنج و ده هزار تومانی دیگه مونده که میتونی برنده بشی.
علاوه بر این یک خودرو MVM110، چهار جایزه 5میلیون تومانی، 6 گوشی گلکسی S6 edge و 36 مودم اینترنت 3G هم انتظارت رو میکشه.

به منم الان اینو فرستاد
(27-05-2015، 03:48 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از ارسال عدد 1 به 7108
فقط باید یک سوال رو جواب بدیم ؟

ساعت چند باید جواب بدیم ؟ ببخشید میدونم خیلی ها پرسیدن اما صفحات خیلی زیاده

فقط یه سوال رو باید جواب بدی

تو پیامی که خودش فرستاده نوشته هر روز ساعت 12 ظهر به کسایی که به یه سوال جواب بدن شارژ میده ولی بعضی دوستان ساعتای دیگه هم زدن داده
(27-05-2015، 03:51 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 5 تا سوال جواب دادم بازم سوال فرستاد ینی دیگه شارژ بی شارژ؟؟ Undecided.gif

باید یه سوال که جواب دادید لغو کنید..اشتباه کردید...بعد دو روز دیگه شارژ میفرسته..
(27-05-2015، 03:51 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 5 تا سوال جواب دادم بازم سوال فرستاد ینی دیگه شارژ بی شارژ؟؟ Undecided.gif

یه سوال کافی بود
لغوش کن

الان حرفی از شارژ نمیزنه
فردا پس فردا خودش پیام میده
(27-05-2015، 03:52 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 03:47 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به منم الان اینو فرستاد

به یکی از سیم کارتا منم اینو فرستاد...شانسی شارژ میده
(27-05-2015، 03:56 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 03:52 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به منم الان اینو فرستاد

به یکی از سیم کارتا منم اینو فرستاد...شانسی شارژ میده

شارژ دوهزاری ب افرادی میده ک ساعت 12 ب یه سوال جواب داده باشن