موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان sarg. کلا نمیده؟؟
(01-06-2015، 07:37 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
1سوال دارم ...
من300دقیقه مکالمه رو فعال کردم و تموم شد!
امکان دوباره فعال کردنش هست؟؟
خودم خاستم فعالش کنم نوشت این شماره در فهرست طلایی شما موجود است

سلام یه بار اون شماره طلایی رو حذف کنید بعد دوباره طرح رو فعال کنید
اینم کدش
ستاره 555 ستاره 3 ستاره 7 ستاره 2 مربع
بعد اون شماره رو وارد کنید و تایید رو بزنید
سرگرمی محدود بود یا الانم میده؟؟
(01-06-2015، 07:30 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 06:08 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه جوابمو بدید
 من تو مسابقه هرمی 7108 پنج نفر رو عضو کردم حالا چه جوری شارژم رو بگیرم؟

(01-06-2015، 07:27 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 07:22 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایوللللللللللللللل 7108 داره شارزهای هرمی رو میده بدون هیچ چیزی خودش داره میفرسته بمن 20 تا داد Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

20 تا به یه سیم؟؟
آخه چه جوری ؟

100 نفر عضو کرده بودم

میشه لطف کنید بگید منم چه جوری کدم رو بگیرم تا به دوستانم بگوییم کدم رو بزنن؟ من که بهش اس زدم هیچ کدی ندادک Undecided.gif
میشه لطف کنید بگید منم چه جوری کدم رو بگیرم تا به دوستانم بگوییم کدم رو بزنن؟ من که بهش اس زدم هیچ کدی ندادک  Undecided.gif
[/quote]

em رو به 7108 بفرس کدتو بهت میده
دوسیا میلیونر ب داداشم نداد Sad.gif
باید قبل 6 عضوشده باشی ک راحت بده Angry.gif
قبل شش بهتره راجت شارژمیده ولی بعدش یکم اذیت میکنه میگه عضو نیستید البته بافاصله بزنید اشالله بده
(01-06-2015، 07:43 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 07:37 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
1سوال دارم ...
من300دقیقه مکالمه رو فعال کردم و تموم شد!
امکان دوباره فعال کردنش هست؟؟
خودم خاستم فعالش کنم نوشت این شماره در فهرست طلایی شما موجود است

سلام یه بار اون شماره طلایی رو حذف کنید بعد دوباره طرح رو فعال کنید
اینم کدش
ستاره 555 ستاره 3 ستاره 7 ستاره 2 مربع
بعد اون شماره رو وارد کنید و تایید رو بزنید

من با همين کد اومدم شماره ي طلايي که قبلا ثبت کرده بودمو حذف کنم،گفت اين شماره در فهرست طلايي شنا نيست.بعدش دوباره اومدم فعالش کنم،نوشت: "طرح فعلي شما،اجازه ي داشتن فهرست طلايي را نميدهد"
ميشه راهنميايي کنين،چ جوري دوباره 300 دقيقه رو فعال کنم.
(01-06-2015، 07:56 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در دسترس نيست رو بايد چيكار كرد
لغو كنم و عضو بشم
يا بي خيال
(01-06-2015، 08:06 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 08:01 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 07:56 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در دسترس نيست رو بايد چيكار كرد
لغو كنم و عضو بشم
يا بي خيال

باید بی خیال بشی

به دو سیم کاراتا منم اینو گفت..به یکیش شارژ داد به یکیش هم گفت شارژ را دریافت کردید...امتحان کن شاید بهت بده