موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من یه ساعنهSD 130رو فرستادم هیچ پیامی نداد بهم. Sad.gif
الان هفت ده گفت ممکنه شارژ برنده شده باشی
خخخخخخخخخخخخ این یکی فقط فکر کنم بده
710 واسه من دوسه دقیقه پیش پیام،احتماش هست که برنده شارژ شده باشی،،الی آخر،،،،،،ببینم شانسم خوب بوده یا نه،،حالا که mtab بازی در آورده به اون شارژ میرسم یانه
(26-05-2015، 08:22 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخخخخخ  این یکی فقط فکر کنم بده

بمن اصن پیامی نداد با اینکه دیروز ظهر جوابشو دادم Sad.gif Sad.gif
(26-05-2015، 08:25 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 08:22 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخخخخخ  این یکی فقط فکر کنم بده

بمن اصن پیامی نداد با اینکه دیروز ظهر جوابشو دادم Sad.gif Sad.gif

برا منم پیامشو نفرستاد اما من چند دقیقه پیش هم 1 و هم 2 رو فرستادم چون برای هر دو تاش شرکت کردم.امیدوارم بده
(26-05-2015، 08:22 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
710 واسه من دوسه دقیقه پیش پیام،احتماش هست که برنده شارژ شده باشی،،الی آخر،،،،،،ببینم شانسم خوب بوده یا نه،،حالا که mtab  بازی در آورده به اون شارژ میرسم یانه

به من فقط به خطی که سه سوال جواب داده بودم فرستاد به اون یکی خط دیگه که فقط یه سوال جواب فرستادم نداد
(26-05-2015، 08:21 PM)سونیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ساعنهSD 130رو فرستادم هیچ پیامی نداد بهم. Sad.gif

کنم اینا محدودیت دارن.الکی زده تا نبمه شب فرصت داری.دقایق اول ک شارژ میاد خیلی راحت میدن ولی بعدا همش شارژ ملتو میکشن
(26-05-2015، 08:29 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 08:22 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
710 واسه من دوسه دقیقه پیش پیام،احتماش هست که برنده شارژ شده باشی،،الی آخر،،،،،،ببینم شانسم خوب بوده یا نه،،حالا که mtab  بازی در آورده به اون شارژ میرسم یانه

به من فقط به خطی که سه سوال جواب داده بودم فرستاد به اون یکی خط دیگه که فقط یه سوال جواب فرستادم نداد

من فقط به یک سوالشون پاسخ دادم،ویکیش را هم بعد اشتباه دادن به یک سوالش ،جواب دادم،،وبایک سوال بهم پیغام داد،،احتمالا شارژشو فردا میده،یا شایدم زودتر،،،نمیدونم کی میده
سلام دوستان

کدوما شارژ میده الان
ممنون میشم بگید
فقط مسابقه هف ده