موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-06-2015، 08:17 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 08:10 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان 73711159فعاله؟

اره فعاله Biggrin.gif

دوستان این 7108 بهم یه کد داد که بزنم و شارژمو بگیرم
اینی که دوستان میکن بقیه کشدنو زدن چیه؟؟

یعنی من همون کدی که باهاش شارژ گرفتم بگه بقیه همون کدو بفرستن به 7108
بعد به من شارژ میده
چجوریاست
من گیج شدم Undecided.gif Confused
(01-06-2015، 08:19 PM)Nima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا ٧١٠٨ شارژ نميده؟؟؟
٢٠نفر عضو كردم شارژ نميده

معمولا هرپنج نفرکه دعوت کنی ،بدون قرعه کشی یک شارژ میده،،ودر بقیه حالتها فقط با قرعه کشی میده،اگر بکسی نده،یعنی تو قرعه کشی شارژ به اسمش درنیومده،،،درمورد شما دیرتر جواب بده،،معلوم نمیکنه
(01-06-2015، 08:22 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 08:15 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 08:10 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من نبودم تازه اومدم شارژ فقط همون Sarg و Milioner هست؟
روش برای گرفتن این دوتا چجوریه اخه روش های قبل عمل نکرد...
من ساعت 6:15 عضو شدم الان دوباره پیام عضویت رو ارسال کردم بعد که کد دریافت شارژ رو فرستادم گفت عضو نیستی..

روش شما که واقعا عمل نکرد منم یه ساعت قبل تازه عضو شدم میلیوننر میگه عضو نشدی

اره منم الان زدم عمل نکرد نمیدونم چ کنم... گریه

من چندین بارپیام عضویتو به اون یکی شمارش میفرستم راحت میده...شمام امتحان کن شاید داد Wink.gif
(01-06-2015، 08:30 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 08:17 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 08:10 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان 73711159فعاله؟

اره فعاله Biggrin.gif

دوستان این 7108 بهم یه کد داد که بزنم و شارژمو بگیرم
اینی که دوستان میکن بقیه کشدنو زدن چیه؟؟

یعنی من همون کدی که باهاش شارژ گرفتم بگه بقیه همون کدو بفرستن به 7108
بعد به من شارژ میده
چجوریاست
من گیج شدم Undecided.gif Confused

اگر کد شارژه داده،شما ستاره 710 ستاره 8 مربع را بگیر ،بقیه مراحلش مشخصه،،اون قسمت که میگه کدتو وارد کنی،باید کدشارژتو وارد کنی،،،راحته
تبریک تبریک به کسانی ک برد ذوب اهن زدن از جمله خودم...شارژاتون فردا 10نیم تجویل بگیرید
به غير يكي كه گفت محصول در دسترس نيست بقيه رو گرفتم
قبل از 6 عضو شده بود
الان 73711159فعاله؟

اره فعاله
بچه ها نتیجه بازی پیشبینی همراه اول چی شد؟
منظورم نفت و ذوب آهن هست
کد عضویت میلیونر چنده؟؟؟؟
(01-06-2015، 08:36 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد عضویت میلیونر چنده؟؟؟؟

84818