موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان شناسه هاتونو ببرین تو تایپک مربوط به خودش بفروشین یا بخرین...
به جون خودم داشتم پیش خودم میگفتم کاشکی الان یک شارژی بود که میگرفتمش،بعد یک دقیقه از 7108 دوباره بعد سه روز واسم اس اومد احتمال داره برنده شارژ شده باشی،،،کاشکی ازخدا یک چیز دیگه میخواستم،،،،واسه یک مشکلی که دارم واسم دعا کنید تا حل بشه،،
(30-05-2015، 03:35 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جون خودم داشتم پیش خودم میگفتم کاشکی الان یک شارژی بود که میگرفتمش،بعد یک دقیقه از 7108 دوباره بعد سه روز واسم اس اومد احتمال داره برنده شارژ شده باشی،،،کاشکی ازخدا یک چیز دیگه میخواستم،،،،واسه یک مشکلی که دارم واسم دعا کنید تا حل بشه،،

برای منم این اومد.... جواب دادم اما هیچی پیام نداد... ب شما باز پیام اومد؟
(30-05-2015، 03:36 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 03:35 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پیام ک بیاد چند ساعت بعد جوابش میاد سری قبل برای منم اینجوری شد
(30-05-2015، 03:38 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 03:36 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پیام ک بیاد چند ساعت بعد جوابش میاد سری قبل برای منم اینجوری شد

دوتا پیام اومد یکی شارژ هزاری یکی 2تومنی....ایشالا ک شارژ بده

میسی
بچه ها واسم اس اومد ممکنه برنده شده باشی 1 رو فرستادم اما جوابی ندادی.راستی این مسابقه تا کی ادامه داره؟اگ خطم خاموش باشه جوابش میاد ب نظرتون؟
بچه ها کسی از نسل نو شارژ ده تومنی خریده؟؟
مسابقه ي 7108 چجوريه ؟؟
شارژ رایگان همراه اول برای کسانی که نگرفتند بازی کلمات در هم ریخته با ارسال 5 به 205012
ببخشیدهمزمان توی یک سایت دیگه ام،یادم میره جواب اینجا رابدم،،،معمولا جوابهای 7108 وشارژ دادنهاش دیر میاد،وقتی که گفت برنده شدی،اگر توی اون پیام، کد شارژ داده بود که بقیه مراحل مشخصه وانجامش بده،و اگر نداده بود بعدا دوباره کد شارژو میفرسته،من خودم دوبار ازش شارژ گرفتم