موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان مسابقه چیزی داریم؟
اینترنت رایگان به این راحتی فقط تو"حدس عدد" میتونی بگیری! 
خوش اومدی 
شماره خودت یا دوستت رو با یک فاصله بعد از 
HS  
بفرست به 
 8282 
فردا ساعت 17 عصرمنتظر40 مگابایت 3Gرایگان باش 
مثال: 
HS 09330001090 
** 
اگه نمیخوای ادامه بدی: 
 L HDSB 
 روبه8282 بفرست 
** 
پشتیبانی:02188840071 
هزینه هرپیام:120تومان 
برگزارکننده: بیپ 

نمیدونم میده یا ن ؟
جوابش:
شماره شما در سیستم ثبت شد. 
در طول 24 ساعت آینده شارژ خواهید شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو تا شناسه دارم با ۲۰۰۰ تومن خط ب خط همراه اول عوض میکنم
تصور كنيد كه عازم يك مأموريت كاري خارج از كشور هستيد براي اين كه بتوانيد از سيم كارت اعتباري ايرانسل خود در اين سفر استفاده كنيد چه اقدامي بايد انجام دهيد؟
1.اطمينان حاصل كنيم كه ايرانسل با كشور مقصد داراي توافقنامه رومينگ است و كد#1*111* را شماره گيري كنيم
2.از سيم كارت ايرانسل در تمام كشورها مي توان استفاده كرد تنها كافيست كد #2*111* را شماره گيري كنيم.

صبح بخیر عزیزان لطف میکنین جوابو اینو بدین
کله سحری یه مطلب میگم ، هر کی به دردش خورد ، اعتبار بکوبه تو سرو زوزتم .

*** چنانچه مستحضرید اپراتورهای تلفن همراه مدتیست در پی کشف شماره ملی صاحبان سیمکارتهای (((اعتباری))) هستند ،
و بدلیل اینکه بسیاری از استفاده کنندگان مالک اصلی نمی باشند
و بیان اینکه این نوع خطوط به عنوان ابزاری در دست تبهکاران درآمده وموجب افزایش جرائم و گستردگی پرونده های کیفری در محاکم قضائی گردیده خواستار اعلام کد ملی به جهت استعلام میباشند .

در این راستا با ارسال پیامک انبوه و جدیدا با تماس مستقیم درخواست اعلام کدملی مینمایند.
وشماره هائی که خاموش یا دایورت یا بدون پاسخ باشد تاپایان سال بدون اطلاع قبلی مسدود وجمع آوری میگردد ***

بنابراین شما کاربر محترمی که n تا سیم داری و در ماه نهایتا نیم ساعت سیمکارتاتو جهت دریافت شارژ روشن میکنی ، احتمال ۹۹ درصد ممکنه باشمام تماس گرفته شده، ولی خبر نداری .
این اتفاق برای سه تا از سیمکارتام افتاد و ....
بنامم نبود ولی من پارتی توثبت احوال داشتم  و کدملی صاب سیماروبدست آوردم
ولی نوش دارو .......مرگ برسهراب .

سیم کارتام فدای سر ادمین
کلی شارژ توشون انبار کرده بودم .

لاکن اگر دوسداری محکم کاری کنی و خود معرف بشی
اول اعتبار منو بچسبون .
دوم کد ملی سیمکارتاتو SMS کن به شماره های ذیل .
»» ایرانسل: 272
»» همراه اول: ۸۹۸۰

البته با۷۰۰ هم میتونی تماس بگیری و اعلام کنی ، ولی اپراتوری  ش ش و ت ت و صدور و پدر و پلاک منزل هم ازت می پرسد .
(02-06-2015، 09:49 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصور كنيد كه عازم يك مأموريت كاري خارج از كشور هستيد براي اين كه بتوانيد از سيم كارت اعتباري ايرانسل خود در اين سفر استفاده كنيد چه اقدامي بايد انجام دهيد؟
1.اطمينان حاصل كنيم كه ايرانسل با كشور مقصد داراي توافقنامه رومينگ است و كد#1*111* را شماره گيري كنيم
2.از سيم كارت ايرانسل در تمام كشورها مي توان استفاده كرد تنها كافيست كد #2*111* را شماره گيري كنيم.

فکرکنم 1 هست
(02-06-2015، 09:58 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2015، 09:49 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکرکنم 1 هست

فكر نكن حتما 1 هست
من كامل تو مسابقش شركت كردم
پیام چه زحمتی کشیدی ,چندساعت وقتتو گذاشتی پای نوشتن
مسابقه ي پيش بيني همراه اول به جا تبريك برا من پيام فرستاد