موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه هایی که روش دارن ومیگن شب راحت میده بیاین یه راه واسه mtab بگن چون احتمالا قلق داره لابد
کسی تونست از mtab بگیره؟؟؟
(26-05-2015، 10:35 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 10:34 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام MTABO بفرستم استرس دارم Biggrin.gif
میخوای استرست رو بیشتر کنم
من بعد 4 ساعت کد دومشو فرستادم نداد

منم بعد از چند ساعت فرستادم نداد بیشور احمق  Angry.gif
فردا میرم.جلو ساختمان ایرانسل راه پیمایی راه میندازم.یه شارژ دادن اندازه ده تا شارژ ازمون گرفتن.از بینیمون در اومد
(26-05-2015، 10:46 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 10:35 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 10:34 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام MTABO بفرستم استرس دارم Biggrin.gif
میخوای استرست رو بیشتر کنم
من بعد 4 ساعت کد دومشو فرستادم نداد

منم بعد از چند ساعت فرستادم نداد بیشور احمق  Angry.gif

منم به دوسه تا سیم کارت زدم نوشته قبلا عضو شدید باز هم عضو شدم ده دقیقه هم صبر کردم بازم نداد
ﻓﻘﻂ ﻃﺒﻖ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺑﺮﯾﺪ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﭼﯽ ﻣﯿﮕﻪ
ﺍﻭﻝ ﺍﺭﺳﺎﻝ OZV MSHAD ﺑﻪ 8282
ﺳﭙﺲ 1 ﺑﻪ 84878
ﺳﭙﺲ SD 130 ﺑﻪ 8282
سلام.

کلن امشب ۸۲۸۲

سرکارمون گذاشته منم بعد چند ساعت فرستادم نداد.حتی یدونه ک دلمون خوش بشه Sad.gif Sad.gif Angel.gif Sad.gif Angel.gif Sad.gif Angel.gif
Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif

کدوما الان میدن
Huh.gif Huh.gif Huh.gif
انجمن شلوغه نصفه شبی ...خخخخخ
ج خبره
برای بعضی مسابقات این روش جواب میداد ولی امتحان کردم باز میگه عضو نیستید
L MTAB
به
8282
بعد 1 به
84908
بعد