موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-06-2015، 04:09 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقه 205012 تست کردم به سیم کارتی که قبلا گرفته بودم فقط امتیاز داد
اگه قبلا گرفتید نزنید

لغوش چیه دوستم؟
(01-06-2015، 04:09 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه قبلا گرفتید نزنید

آقا ایون در پیام اول که 5 میفرستیم (قبل فرستادن 9) اگه بخواد شارژ بده حرف شارژ میزنه یا نه؟
بچه ها امروز کسی براش پیام تبریک از ۷۱۰۸ اومده ؟؟؟که بهش بگه یک یا دو رو بفرست
صحفه قبل گفتم نزنید مثل دوروز پیش سرکاریه اینا مال عیده off به شمارش بفرستید
(01-06-2015، 04:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه قبلا گرفتید نزنید

لغوش چیه دوستم؟

ارسال off به 205078
بوی میاد Biggrin.gif
(01-06-2015، 04:14 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز کسی براش پیام تبریک از ۷۱۰۸ اومده ؟؟؟که بهش بگه یک یا دو رو بفرست

اگر بیاد برای همه شرکت کردن میفرسته دو روز یه بار پیامش پخش میشه احتمالا تا شب بیاد پیامش احتمالا برنده شدی
(01-06-2015، 04:14 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه قبلا گرفتید نزنید

آقا ایون در پیام اول که 5 میفرستیم (قبل فرستادن 9) اگه بخواد شارژ بده حرف شارژ میزنه یا نه؟

نه حرفی از شارژ نزد
(01-06-2015، 04:32 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 04:28 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازحروفی که داری استفاده کن وکلمات معنی دار4 حرفی به بالابساز
کلماتی که ساختی روتوی یک پیام بنویس وبا یه فاصله یاعلامات زیرازهم جداشون کن
. ، - / | < >
انتخاب درجه سختی بازی باارسال اعداد1 الی 3
برای ادامه مسابقه 0روبفرست
راهنمایی باارسال Help
لغوباارسال OFF
پشتیبانی:02188011796

بچه لطفا اینو میگین

خب با کدوم حروف؟؟

نمیدونم والا این پیامو داده

فک کنم منظورش ایناس

انتخاب درجه سختی بازی
(01-06-2015، 04:34 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 04:32 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 04:28 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازحروفی که داری استفاده کن وکلمات معنی دار4 حرفی به بالابساز
کلماتی که ساختی روتوی یک پیام بنویس وبا یه فاصله یاعلامات زیرازهم جداشون کن
. ، - / | < >
انتخاب درجه سختی بازی باارسال اعداد1 الی 3
برای ادامه مسابقه 0روبفرست
راهنمایی باارسال Help
لغوباارسال OFF
پشتیبانی:02188011796

بچه لطفا اینو میگین

خب با کدوم حروف؟؟

نمیدونم والا این پیامو داده

فک کنم منظورش ایناس