موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان mshad سریع میده یا باید 10 دقیقه صبر کنیم؟
(26-05-2015، 09:53 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 09:51 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MTAB  ميگه عضو نيستيد

مث اینکه mtab کلا نمی خواد شارژ بده، بهتره بیخیالش بشیم تا همه شارژمونو نخورده Sleepy.gif

همون لحظه ي اول هم نداد
بي خيال شديم
(26-05-2015، 09:35 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 09:17 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7108 لغو كني
بازم شارژ ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره به یه سوال جواب بده بعد لغو کن

فردا شارژو میده؟اگه با 1سیم بزنم خاموش کنم فردا روشن کنم ش میاد؟امتحان کردی اینجوری؟
(26-05-2015، 09:48 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برا 7108 جواب اشتباه دادم حالا باید چکار کنم؟

چطوری از 7108 شارژ گرفت ؟
برام سوال فرستاد اما از شارژ حرفی نزده...
فعلا جواب ندادم
(26-05-2015، 09:55 PM)mehdi123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان mshad سریع میده یا باید 10 دقیقه صبر کنیم؟

من بعد از 20 دیقه زدم داد
البته ساعتا 8
(26-05-2015، 09:56 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 09:48 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا جواب ندادم

والا به من گفتن پیام خالی بده به 7108 بعد سوالو جواب بده بعد لغو
بعد مث اینکه کدی چیزی میده بعد میریم قسمت دریافت جوایز
از کد دستوری *710*8# بعد فرداش  ممکن چیزی بده

اما من جواب اشتباه دادم حالا نمیدونم چکار کنم
سوال دومی فرستاد
نمیدونم باید جواب بدم یا ندم
MSHAD الان راحت بهم داد
من کد شارژ از mshad پاک شد مجدد که زدم گفت دریافت کرید راهی نیست بهم نشون بده کدمو Sad.gif

سوال بعدی رو درست جواب بده بعد لغو کن
(26-05-2015، 09:59 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 09:56 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا جواب ندادم

والا به من گفتن پیام خالی بده به 7108 بعد سوالو جواب بده بعد لغو
بعد مث اینکه کدی چیزی میده بعد میریم قسمت دریافت جوایز
از کد دستوری *710*8# بعد فرداش  ممکن چیزی بده

اما من جواب اشتباه دادم حالا نمیدونم چکار کنم
سوال دومی فرستاد
نمیدونم باید جواب بدم یا ندم

جواب صحیح بده و لغو کن