موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مهران بعد ساعت پنج و پنج ونیم تست کن اونایی 8282 هستن ب این ساعت فعال میشن
اون یکی ها همین طور
(26-05-2015، 04:58 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران بعد ساعت پنج و پنج ونیم تست کن اونایی 8282 هستن ب این ساعت فعال میشن
اون یکی ها همین طور

اوکی 5 ب بعدم تست میکنم غمی نیست
سلام شارژ ایرانسل هست امروز؟
کسی میدونه مسابقه تحویل سال برای سیمکارت های جدید همراه اول هنوز شارژ میده یا فقط امتیاز میده؟
(26-05-2015، 05:05 PM)zare1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه مسابقه تحویل سال برای سیمکارت های جدید همراه اول هنوز شارژ میده یا فقط امتیاز میده؟

دیشب تست کردم تبریک گفت بعد 300کم کرد نداد
مشترک عزیز. احتمالش خیلی زیاده که تو مسابقه ی هفت ده برنده یکی از شارژهای دوهزارتومنی روزانه شده باشی.
عدد 2 را به73711141 ارسال کن و ببین برنده شدی یا نه.
*
این پیام و پاسخ به آن رایگان است.
*
یادت باشه 12 ظهر هرروز به دویست نفر اولی که به یک سوال جواب بدن شارژ دوهزارتومنی تعلق میگیره.
این الان اومد
وحدت هنوز شارژ میده ؟
ب ما هم چندتا بدید تست کنم.ممنون
(26-05-2015، 05:09 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشترک عزیز. احتمالش خیلی زیاده که تو مسابقه ی هفت ده برنده یکی از شارژهای دوهزارتومنی روزانه شده باشی.
عدد 2 را به73711141 ارسال کن و ببین برنده شدی یا نه.
*
این پیام و پاسخ به آن رایگان است.
*
یادت باشه 12 ظهر هرروز به دویست نفر اولی که به یک سوال جواب بدن شارژ دوهزارتومنی تعلق میگیره.
این الان اومد

2 رو بفرست فردا پیام میده یک کد واست میفرسته که با اون شارژتو میده
پیام تبریک710 الان ب من نیونده ب شما چطور دوستان؟