موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها دیروز مگه همراه اول هم شارژ میداده Huh.gif
ممنون میشم اگه جواب بدید
بازی کلمه سازی بود برای کسانی که قبلا نگرفتند
(31-05-2015، 09:17 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه 205025 همراه اول هم غیرفعال شده...

نههههههههه!!!
Angry.gif مطمئنی شما؟؟؟
(31-05-2015، 11:10 AM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها دیروز مگه همراه اول هم شارژ میداده Huh.gif
ممنون میشم اگه جواب بدید

به کسایی که قبلا نگرفته بودند میداد
دوستان زنگ مدرسه و تیتر هنوز فعالن؟
(31-05-2015، 11:14 AM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با اینکه قبلا نگرفته بودم ولی تازه امروز وقت شد عضو بشم ولی حرفی از شارژ نزد Sad.gif
(31-05-2015، 11:14 AM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 09:17 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههههههههه!!!
Angry.gif مطمئنی شما؟؟؟
صبح قطع بود الان گویا وصل شده یکی ازدوستان اطلاع دادن
(31-05-2015، 11:26 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 11:14 AM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با اینکه قبلا نگرفته بودم ولی تازه امروز وقت شد عضو بشم ولی حرفی از شارژ نزد  Sad.gif

نمیده بازی کلمات با سال تجویل..به من هیچ کدوم نداد شارژکم کرد
ممنون آقای ام اس دی عزیز بله منم حرفی از شارژ نزد فهمیدم امروز شارژ نداره
(31-05-2015، 11:27 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 11:14 AM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههههههههه!!!
Angry.gif مطمئنی شما؟؟؟
صبح قطع بود الان گویا وصل شده یکی ازدوستان اطلاع دادن

خوبببببب!!!
خدارو شکر...
کم مونده بود تنها روزنه امیدمون از شارژای همراه اول هم از بین بره!!! Biggrin.gif