موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرعه کشی شارژ
(31-05-2015، 05:55 PM)sakaki نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از دوستان مسابقات دیروز که شارز نداد Sad.gif  امیدوارم امروز اینجوری نباشه و همش نگه عضو نشدی Angry.gif  اگه کسی راه حلی داره بیان کنه ممنون میشم Heart.gif

(01-06-2015، 12:08 PM)babaee.arman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبلا به 7108 پیام داده بودم بعدم لغو کردم اما امروز واسه عضویت دوباره 1 رو فرستادم، بهم پیام داد که درست جواب دادی و سوال بعدی رو پرسید اونم جواب دادم دوباره پیام اومد درست جواب دادی و سوال بعدی، حالا واسه گرفتن شارژ باید چیکار کنم؟ لغو کنم؟ یا منتظر بمونم تا پیام شارژ بیاد؟
تا حالا شارژ نگرفتم از این شماره
پیامهای قبل رو خوندم اما توضیح راجع به این حالت نبود، ممنون میشم راهنمایی کنید

شما اگه دوست داشته باشی میتونی هر روز به یه سوال جواب بدی ,بعد ساعت دوازده ظهر و در قرعه کش روزانه شرکت کنی.
من لغو نمیکنم,یک سوال جواب میدم بعدش برام یه سوال دیگه میاد ,ولی جواب سوال دومی رو فرداش ساعت دوازده میدم و توی قرعه کشی اونروز دوباره شرکت میکنم .اینم بگم ,هر وقت سوال رو جواب بدی ,سوال بعدی میاد و اونجوری نیست که واسه خودش الکی سوال بفرسته .الان حدود یک هفته هست که عضو هستم و همینجوری که گفتم عمل میکنم.ولی ممکنه هر روز برنده شارژ نشی.من توی یک هفته یعنی شنبه تا چهارشنبه ,سه بار برنده شدم ,دفه اول هزاری و دفعات بعد شارژ دو هزاری.
الان ساعت 12 هستش باید چیکار کنم دوستان؟پریروز هزاری برنده شدم لغو کردم.زود بگین Biggrin.gif
بچه ها فقط 4تا شارژنیازمندیم واس قرعه کشی ادم خیری نیس؟
دوستان عزیز میگید از 7108چطوری شارژ بگیرم؟
دوستان برا شارژ كافيه فقط يك سوال جواب بديد اگه قبلا عضو شديد و جواب داديد و بعد لغو كرديد برا داشتن سوال R رو بفرستيد به 7108 سواال قبلي مياد .اگرم سوال قبلي يادتون هست كه جواب بديد باز ميتونيد لغو كنيد
براي اطلاع از برنده شدن حداكثر تا 48 ساعت بعد پيام ميده بهتون
ادامش هم كه در پيام هست
اگر هم برا اولين بار ميخواهيد عضو شويد اگه دوست داشتيد با كدي كه در امضام هست عضو بشيد
در ضمن بهتره از 12 ظهر به سوال پاسخ بديد
اسما منم دوتا شارژو میدم..برا قرعه کشی...
بچه ها برا کودکان سرطانی و بیماران دعا کنید خدا شفا بهشون بده..
(01-06-2015، 12:37 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم صفحه قبلی یعنی 226 رو مطالعه کن ,من و دوستان گرامی در چند پست توضیحاتی در این زمینه رو ارسال کردیم .موفق باشید.
من دو دفعه L رو فرستادم به 7108 اما پاسخی نیومد، فکر کنم لغو نمیشه اما اومدن پیامش بستگی به این داره که به سوالش جواب بدیم، یعنی اگه جواب ندیم اونم پیام نمیده که از شارژ کم کنه، فقط امیدوارم پیام تبریک شارژ و پیام حاوی کد شارژ و پیامی که باید برای گرفتن کد شارژ بزنیم چیزی (120تومان) کم نکنه از شارژ چون در اون صورت عملا هیچی نمیمونه
ممنون از همه ی دوستان واسه پاسخشون
(01-06-2015، 12:44 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 12:37 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم صفحه قبلی یعنی 226 رو مطالعه کن ,من و دوستان گرامی در چند پست توضیحاتی در این زمینه رو ارسال کردیم .موفق باشید.

هرکی یه چیزی میگف متوجه نشدم!