موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کدوتو میزنم در عوض توام برا منو بزن حسین ۲۵
(29-05-2015، 05:51 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشگلا.7108 تعطیلات نمیده ک
کدمنم بزنید دلم نازکه Biggrin.gif

اسما جان قرار شد دیگ کد نزارینا...... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
بچه ها باز میان میگن چرا ازتون طرفداری میکنیم....... Confused Confused
(29-05-2015، 06:39 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
877903199.     این دو تا کدم بزنین لطفل1571115273

دیگ تکرار نمیکنما.......
منفی میدم ب کسی ک کد هرمی بزاره.....
زبونمون مو در آورد....... Confused Confused
(29-05-2015، 06:30 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم بیشتر از یکبار باهر خطی نمیشه زد،اگر بشه اینکارو کرد باشه من انجام میدم،،من میفرستم،ولی تا جایی که میدونم باهر خطی فقط یکبار میشه زد،،،،،ببخشیدتوی یک سایت دیگه بودم نمیدونستم وساه من پیام گذاشتی
کد منو بزنید بگید منم کدتون رو بزنم
(29-05-2015، 06:50 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-05-2015، 06:30 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم بیشتر از یکبار باهر خطی نمیشه زد،اگر بشه اینکارو کرد باشه من انجام میدم،،من میفرستم،ولی تا جایی که میدونم باهر خطی فقط یکبار میشه زد،،،،،ببخشیدتوی یک سایت دیگه بودم نمیدونستم وساه من پیام گذاشتی

ی عمره داریم میگیم کسی ک کد کسیو بزنه دیگه نمیتونه کد بقیه رو بزنه......
اه.....ب چه زبونی بگیم..... Confused Confused
(29-05-2015، 06:52 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد منو بزنید بگید منم کدتون رو بزنم

الان جاش هست بهتون منفی بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
کد منم بزنید دیگه 1369816100
(29-05-2015، 06:56 PM)رویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد منم بزنید دیگه 1369816100

اولین منفی داده شد......
اگ بازم کد هرمی بزارین ب شما ها هم منفی میدم.....
نگین نگفتی............
از دوستان گلم یه خواهشی دارم:
1- برای خرید و فروش کدها شناسه ها به تاپیک خرید و فروش کد های تخفیف
مراجعه کنید
2-برای قرار دادن کدهای سه نفری یا در امضاتون قرار بدید یا از تاپیک تبادل کد برای سامانه 7371159
استفاده کنید.
در غیر اینصورت پستتون حذف میشه
لطفا رعایت کنید تا انجمنی بدون اسپم و اسپمر داشته باشیم.