موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان خطمو شارژ هم کردم بازم ج ندااااد Sad.gif
(03-06-2015، 05:10 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به كدوم شماره جوابش رو بفرستيم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا بلک من جوابش رو هم 9 دوباره به 203340 فرستادم ولی جواب نمیده مگه شماره دیگه داره!
(03-06-2015، 05:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:10 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی خودت گرفتی

نه نزدم من Biggrin.gif

پس چرا نمیزنی
به من شارژداد
پیامش نمیاددددددد... Angry.gif Angry.gif Angry.gif
(03-06-2015، 05:16 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:10 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی خودت گرفتی

نه نزدم من Biggrin.gif

پس چرا نمیزنی

شارژم صفره خخخخ ولش فعلا هم ک ب کسی نداده
يكي بگه به كدوم شماره جواب رو بفرستم؟
بعد ميشه در يك كلمه يه حرف رو تكرار كرد؟
ض غ ا ث ي و چ م ذ گ
(03-06-2015، 05:18 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يكي بگه به كدوم شماره جواب رو بفرستم؟
بعد ميشه در يك كلمه يه حرف رو  تكرار كرد؟
ض غ ا ث ي و چ م ذ گ

203340
(03-06-2015، 05:19 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کدهای سه تایی هرنفر که بزنه کد جدید می ده همون کد قبلی رو سه نفر باید بفرستن یا کدی که جدید میفرسته؟

همون كد بار اول رو
(03-06-2015، 05:19 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کدهای سه تایی هرنفر که بزنه کد جدید می ده همون کد قبلی رو سه نفر باید بفرستن یا کدی که جدید میفرسته؟

کد اول این کد های جدید مال دوستهاتهست ک زدن