موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-05-2015، 07:11 PM)hivaaaK نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شاید امروزم چهارمی بیاد نگران نباشید

ا...چرا؟؟!؟خبریه؟!؟!یا نه همینجوری داری میگی؟
(30-05-2015، 07:08 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلیل اینگ میگه دریافت کردی شما سریع میفرسی.باید فاصله بدین.منم بعضی خط ها هرسه داد باتاخیر ب بعضی خطم اصلا نداد دلیلش این بود عجله کردم

15 دقیقه اینقدر هم کم نیست .
برای من هنوز جواباش نیومده باید لغوش کنم؟
اگه بگه شما عضو مسابقه نشدید راهی هس بشه بگیرم یا نه
من حالا دوبار فرستادم میگه محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لطفا بعدا امتحان کنید...
دوباره بزنم میده عایااااااااا.!!!!
کسی میدونه Huh.gif جواب
کسی الان گرفت؟
وستان کسی تونسته از این مسابقات امروز شارژ بگیره؟؟ Undecided.gif
(30-05-2015، 07:18 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حالا دوبار فرستادم میگه محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لطفا بعدا امتحان کنید...

شما قبل 6 عضو شده بودی؟ یادمه بعضی مسابقات قبل 6 عضو میشدم یا بیشتر از نیم ساعت فاصله میدادم میگفت محصول در دسترس نیس هر مسابقه معمولا به یک روش و یک فاصله معین بین عضویت و فرستادن کد شارژ میده و البته در ساعات مختلف فاصله ها تغییر میکنه Sad.gif
(30-05-2015، 07:18 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه منم همینو گف دوباره که فرستادم گف شما شارژتونو دریافت کردین Sad.gif