موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
9077 رو هیچکی کدشو نمیدونست و اصلا تو سایت ایرانسل اثری از آثار یا شارژ داشتنش نبوده و نیست ولی دیگه دفعه پیش گذاشتم لو رفت Biggrin.gif
جواب mdar رو ک دادم اینو فرستاده
محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد لطفا بعدا دوباره امتحان کنید .
من لغوش کردم اگه دوباره فعالش کنم جواب بدم ممکنه شارژ بده ؟؟؟؟؟
(27-05-2015، 06:55 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 06:54 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 06:50 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 06:48 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif  Lightbulb.gif شارژ رایگان ایرانسل 6 خرداد Lightbulb.gif  Lightbulb.gif

1-ارسال 1 به 20142 Heart.gif

2- ارسال 7 به 9077 Heart.gif

3-ارسال ozv madr به  Heart.gif 8282

دوست عزیز وقتی نمیده کد رو بی خودی نزار اونای که میده رو بزار مردم شارژ مفت ندارن که بی خودی هدر بدن

شارژای امروز همیناس، البته این کدها رو هم عزیزان دیگه ای گذاشتن ایشون کپی کردن

اره من فقط کپی کردم

پست قبلیمو هم ویرایش کردم، درستش این بود: برای اطلاع بیشتر بقیه دوستان که تازه میان کپی کردی Biggrin.gif Wink.gif
دوستان حتما باید 7 رو به 9077 ارسال کنین...
عجله نکنین حول نکنین تا اخر شب میده 7 به 9077... Biggrin.gif
(27-05-2015، 06:56 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9077 رو هیچکی کدشو نمیدونست و اصلا تو سایت ایرانسل اثری از آثار یا شارژ داشتنش نبوده و نیست ولی دیگه دفعه پیش گذاشتم لو رفت  Biggrin.gif

ساحل جون اعتبار تقدیم با شادی Biggrin.gif Biggrin.gif
(27-05-2015، 06:57 PM)hamid.o0ops نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به احتمال 99% میگه کارت شارژتو دریافت کردی Sleepy.gif
برای منم مسابقات روزای قبل زیاد اینطوری شد دیگه شارژ نداد!
(27-05-2015، 06:57 PM)hamid.o0ops نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لغو کردن فرستادن دوباره بهشون داد شاید ب شما هم بده 
(27-05-2015، 06:57 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان حتما باید 7 رو به 9077 ارسال کنین...
عجله نکنین حول نکنین تا اخر شب میده 7 به 9077... Biggrin.gif

ما حولیم
کاریش نمیشه کرد Biggrin.gif Biggrin.gif

چهارمی قرار نیس بیاد؟؟؟؟؟ Tongue.gif
(27-05-2015، 06:56 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9077 رو هیچکی کدشو نمیدونست و اصلا تو سایت ایرانسل اثری از آثار یا شارژ داشتنش نبوده و نیست ولی دیگه دفعه پیش گذاشتم لو رفت  Biggrin.gif

دَمِت گَرم آبجی مهم با خبر شدن از مسابقات و گرفتن شارژه Biggrin.gif
9077 شارژ نمیده که .