موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-05-2015، 11:28 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شنبه یکشنبه دوشنبه توپ تور فکرکنم نظرسنجی بزار پشت سرهم سه تا فینال جام حذفیه Dodgy.gif

آقای ایرانی شانس که ندارم فوتبالها هم دقیقا روزایی فعال میشن که مسابقات ایرانسل زیاد میشه و مانند بازی قبلی متوجه پیش بینی نمیشم وگرنه قبلا 5 شنبه جمعه که شارژ ایرانسل نبود پیش بینی فوتبال بود معمولا Sad.gif
شانس ندارم منم دیشب ساعت 10 شب به بعد که فهمیدم فعال شده و ارسال کردم دیگه جواب نمیداد همش شلوغ میکنن کدا رو پخش میکنن و غیرفعال میشه Sad.gif
(29-05-2015، 07:54 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ای کد سه تایی 73711159مگر دوباره فعال شده و به خطایی که یک دوماه قبل زدن دوباره میده?

بله داش امیر
الان تست میکنم
آقا امیر غیرفعاله فعلا نزن
الان هنگ کرده ج نمیده حتما شارژشون تموم شده.صبرکنید شارژبزنن Angry.gif Biggrin.gif
فعاله من الان تست کردم

دوستان من فقط یکیو میخوام که این کد منو بزنه ها

103403924

لطفا مال منم بزنین مرسی هرکی زد بگه بزنم واسش

فدا مدا
سلام دوستان من الان از سامانه ۷۳۷۱۱۱۵۹ شارژ گرفتم
برای اینکه شارژ براتون بفرسته باید حتما 1000 رو به صورت انگلیسی بفرستین
فعال شد کدمنو بزنیدددد
(29-05-2015، 09:30 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعاله من الان تست کردم

دوستان من فقط یکیو میخوام که این کد منو بزنه ها

103403924

لطفا مال منم بزنین مرسی هرکی زد بگه بزنم واسش

فدا مدا

من الان واست زدم پیام اومد؟