موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Lightbulb.gif Lightbulb.gif سلام سه تا شناسه دارم با کد همراه اول معاوضه میکنم Lightbulb.gif Lightbulb.gif
ساعت 6 عضو شدم مزه میگ عضو نیستی Undecided.gif Undecided.gif
(30-05-2015، 08:40 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 08:25 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همشونو گرفتم Biggrin.gif
کی کدا رو گذاشت تا فردا بهش اعتبار بدم؟

آقا ارمان خوش بحالت خوش شانسی دستور خاصی رفتی همشو داد من قبل 6 البته دیرتر عضو شدم ولی دانستنی مزه نداد دیگه میترسم بفرستم  Sad.gif

نه اتفاقا
عادی زدم
عضو شدم یه مقدار صبر کردم فرستادم شارژو داد...
همشون عضو نیستید
(30-05-2015، 08:53 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت 6 عضو شدم مزه میگ عضو نیستی Undecided.gif Undecided.gif

لغو کنید به روشی که صفحه قبل گفتم بفرستید
(30-05-2015، 08:52 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 08:51 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
الان کدوما شارژ میده Huh.gif

هر سه میدن

ozv maze
ozv danestani
ozv yasin
به من هیچکدوم نداد تازه هم زدم Sad.gif
هرسه تا میگ عضو نشدی Sad.gif
(30-05-2015، 08:56 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من هیچکدوم نداد تازه هم زدم Sad.gif
هرسه تا میگ عضو نشدی Sad.gif

الان نزن بزار اخر شب
نامحدوده...
اخر شب سرور شلوغ نیست راحت جواب میده...
(30-05-2015، 08:55 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شارژ میدن الان

آره هر سه میدن
من ساعت 5 نیم عضو شدم ساعت 9 جواب دادم به راحتی هر چه تمام بدون هیچ ترفندی دادن خیلیم سریع میدادن