موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-05-2015، 08:43 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا آزوگ میشه توضیح بدی پس چرا من بعده 10 دقیقه هم عضو میشم میگه عضو نشدی این روش که ساده ترینه و معمولا با یبار عضویت 10 دقیقه ای مسابقات شارژ نمیدن یا بعد یکساعت یا نیمساعت دیگه اثر نداره Sad.gif

ساحل اگه یک بار بهت میگه عضو نیستی لغو کن دوباره عضو بشو...
اگه لغو نکنی هر چی پیام دریافت شارژ رو بفرستی بهت میگه عضو نیستی...
لغو کن دوباره عضو شو بعد گذشت یک ساعت دوباره پیام عضویت رو بفرست بعد که گفت قبلا عضو بودی پیام دریافت شارژو بفرست...
بچها ی چیز جالب من نبرد اساطیر رو با نا امیدی لغو کردم و در کمال ناباوری واسم کد شارژ فرستاد ایرانسل قرصاشو اشتباهی خورده Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
من با همین روش 4بار عضویت که یکی از دوستان گفته بود، از وطن 3تا شارژ گرفتم
(31-05-2015، 08:42 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ پیشبینی همراه اول بازی والیبال 1برد ایران 2برد امریکا ارسال به 203047

کدتون بازهم کارنمیکنه...الان زدین؟
دوستان برای دریافت شارژ عبارت vn 129 و nb 123 رو امتحان کنین من اینجوری هم با چن تا خط ش گرفتم
(31-05-2015، 08:41 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 08:35 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اگه این کد شارژارو بخام بعدا بزنم، بعده یه مدت غیر فعالش نمیکنن؟کسی امتحان کرده؟
لطفا اگه کسی میدونه جوابم رو بده ممنون میشم

دوست عزیز بعید می دونم اشکالی پیش بیاد من کد داشتم بیش از دو هفته وارد نکردم
هیچ مشکلی هم نداشته
(31-05-2015، 08:54 PM)azog نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای دریافت شارژ عبارت vn 129 و nb 123 رو امتحان کنین من اینجوری هم با چن تا خط ش گرفتم

مگ میشه Confused Confused
تست کنین میبینین ک میشه
(31-05-2015، 08:53 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 08:42 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ پیشبینی همراه اول بازی والیبال 1برد ایران 2برد امریکا ارسال به 203047

کدتون بازهم کارنمیکنه...الان زدین؟

کدشون درسته من زدم جواب آمد،شاید بیام تبلیغاتیتون فعال نیست
خیلی نامردیه که میگ کد شارژتو دریافت کردی اما هیج راهی نیست
فک کنم نزدیک 1000 تومن ازم کم شد