موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
nbard الان داد
(31-05-2015، 06:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
nbard  الان داد

به شما شارژ داد ؟؟؟؟؟؟
(31-05-2015، 06:50 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 06:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
nbard  الان داد

به شما شارژ داد ؟؟؟؟؟؟

اره دادش
ﺷﺎﺭﮊ 1000 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ببر

ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ :
ﻓﺮﺩﺍ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ؟
-1 ﺑﺮﺩﺍﯾﺮﺍﻥ
-2 ﺑﺮﺩﺁﻣﺮﯾﮑﺎ

ﺟﻮﺍﺏ ﺭﻭﺑﻪ 737864 ﺑﻔﺮﺳﺖ
نبرد گرفتم وطن گفت بعدا سعی کن با خط یکی ازدوستان اون هردوش گرفت بازخوبه شکر Dodgy.gif
بچه ها روشش اینه که اول با شماره ***848 عضو میشین.بعد که جوابش اومد با *** ozv به 8282 دوباره عضو میشین.وقتی گفت قبلا عضو شدین دوباره با *** ozv به 8282 عضو میشین.حداقل ده دقیقه از جوابش صبر میکنید بعد کد رو میفرستین.حتما شارژ میده
زدم میگ شارژ خودتو دریافت کردی حالا چکار کنم؟؟ Undecided.gif Undecided.gif Sad.gif
(31-05-2015، 06:56 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زدم میگ شارژ خودتو دریافت کردی حالا چکار کنم؟؟ Undecided.gif  Undecided.gif  Sad.gif

حتما دریافت کردی Biggrin.gif
یکیش به من گفت یعنی یکیش باید بیخیال بشی وقتی اینو میگه
من از هردوتاش گرفتم Angel.gif Angel.gif :angel.gi
روش اسناپیر هم جواب نداد باز گفت عضو نیستی