موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سوال از 7108
از اهداف ازدواج محسوب می شود؟؟
1-رسیدن به آرامش
2-تامین نیازهای مادی
(02-06-2015، 03:53 PM)واو نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیرین دیرین
۱۰۰۰شارژ رایگان
۱رو بفرست به۲۰۵۰۶۲
علت انقراض بی سروسامانیان بی اعتنایی به شارژ رایگان بود
کلی اتفاق وجایزه منتظرتونه

نمیده
بچه ها سلام،کسی 3 تا شارژ همراه اول داره که با 3 تا شارژ ایرنسل من عوض کنه،فوریه وبرای اعضای خانوادم میخوام،،مرسی،اگر داره،خصوصی پیام بده،
(02-06-2015، 03:53 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال از 7108
1-رسیدن به آرامش
2-تامین نیازهای مادی

یعنی سوالش تا این حد سخته ک میپرسین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب 1
(02-06-2015، 03:53 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال از 7108
1-رسیدن به آرامش
2-تامین نیازهای مادی

1
سلام
میشه از شارژشگفت انگیز
بسته اینترنت خرید؟؟؟
(02-06-2015، 03:57 PM)واو نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2015، 03:53 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال از 7108
1-رسیدن به آرامش
2-تامین نیازهای مادی

1

این مسابقه هنوزم میده؟؟؟
(02-06-2015، 03:49 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2015، 02:01 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان

کسانی که برای شارژ گرفتن مشکل عضویت دارن عرض کنم که من توی این دو هفته تا الان هیچ مشکلی با این بحث عضو نشدن نداشتم

همیشه این روال رو انجام میدم

اولا قبل ساعت 6 عضویت رو میفرستم به 8282
بعدش پشت سرش پیام خالی و همون ozv ... رو میفرستم به به شماره 84...

وایمیستم تا 18:05 شد کد دریافت شارژو میفرستم به راحتی میاره البته گاهی با تخیر شارژو میفرسته اما میفرسته

انشالله که تونسته باشم ی راه خوب رو گفته باشم

وقتی میگه محصول درخواستی در دسترس نمیباشد.چیکار کنیم؟؟؟!!

توی این دو هفته اینجوری راحت شارژارو گرفتم و هیچوقتم اینو نگفت
قبلا میگفت که  بعد از اون دوباره ک ارسال میکردم میگفت قبلا دریافت کرده این
امیدوارم با این راه بهتون نگه در دسترس نیست
اين 40 مگ اينترنت رو فعال کردي،بعد بايد لغو کني؟
Sad.gif تست کردم از 8282 خبری نی فعلا