موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام طرح اينترنت ماهيانه كسي بلده؟
(31-05-2015، 09:48 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 08:42 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 07:21 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه محصول مورد نظر در دسترس نمیباشد راه حلش چیه؟کسی با وجود این پیام شارژ گرفته؟

آقا مهدی بعضیا دیروز گفتن اگه سریع دوباره جواب درکمتر از 1 ثانیه بفرستین شاید شارژ بده ولی منکه قبلا میزدم الکی میگفت کارت شارژ خود را دریافت کردین فایده نداره  Sad.gif
مرسی ساحل خانم؛برای من هم همین پیغامو داد
.امشب هم شانس نداشتید؟

نه آقا مهدی فقط نیمساعتی وطنم با یک روش 10 دقیقه ای عضو شدم داد ولی بعدش اونم دیگه میگفت عضو نشدید و نبرد هم که میگفت محصول در دسترس نیس یا عضو نشدید بعد تازه نیم ساعته عضو شدم  دوباره عضویت میفرستم هنگ کرده جواب نمیده  Sad.gif Biggrin.gif
دوستان کمک آقا سجاد کمک بنظرت پیش بینی والیبال ایرانسل هم مثه همراه اول میشه لغو کنم نظرمو عوض کنم چون ساعتای 7 این حدود جوابش دیر میومد دراوردم سیم کارتو فکنم نظر ثبت نشده بیشتر برد ایران زدن خداکنه ببازه  Sad.gif
الان نبرد و vtn راحت میدن؟من قبل 6عضو شدم
دوستان بازی دوتا رفت توی امریکاست برگشت تو تهرانه... Dodgy.gif
البته پتانسیل برد رو داره... Dodgy.gif
امیدوارم که ایران ببره ولی امریکا احتمال بردش زیادتره
(31-05-2015، 11:11 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید این سامانه پیش بینی چرا جواب نمیده؟اینم قلق داره؟؟؟!!
(31-05-2015، 11:13 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 11:11 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید این سامانه پیش بینی چرا جواب نمیده؟اینم قلق داره؟؟؟!!

ستاره 8999 مربع گزینه دوم
یه بار غیرفعال و بعد فعالش کنید چند دقیقه بعد بزنید درست میشه
8282 باز هنگید ای خداااااااااااااااااااا Sad.gif
(31-05-2015، 11:18 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8282 باز هنگید ای خداااااااااااااااااااا Sad.gif

چش شده من میخوام الان بزنم