موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.
دوستان با سرویس خط ب خط تا چ مقدار ش میشه انتقال داد؟؟؟
دستورش چیه؟؟؟
بسه دیگه خسته شدیم از بس صفحه عوض کردیم .شارژ گرفتید چه دلیلی داره که بیایید اینجا همش بگید که واسه من فلان چیز اومد .امتیاز منفی میدم به کسایی که الکی اسپم میدن  Angry.gif
دوستانی که از مسابقه7108براشون پیام اومده و جواب دادند فردا تا جلو ظهر پیامی میاد که نوشته فلان کد را در ستاره710ستاره8مربع وارد کنید و میتونید یا برای خط خودتون شارژ کنید یا شماره دیگران را وارد کنید
غیر ازمن خیلیها هستند که پست ویا اسپام میدن،،و قبل از پست گذاشتن من اینجا هر نیم ساعت یک پست گذاشته میشد،وخلوت بود،،،من اصول رفتار کردن تو هر سایتی رابلدم،،شما هم طی بیست وچهار ساعت که نگاه کنی خیلیها اسپام میدن،ولی به چه دلیلی که نمیدانم روی من حساس شدی،،،هر چند از پارتی بازی اینجا خبر دارم که چه خبرهایی هستش،،،اگر مشکل شما پست یا بقولی اسپام من است،باشه نمیگذارم،فقط میخواستم کاربرانی که فقط صفحه خالی را رفرش میکردند،کمی حال وهوای اونها عوض بشه،،،،،،،،،،،،،،،،تا بوده همین بوده
(30-05-2015، 04:16 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
دستورش چیه؟؟؟

هیشکی نمیخاد ج مارو بده؟؟؟؟؟
(30-05-2015، 04:18 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غیر ازمن خیلیها هستند که پست ویا اسپام میدن،،و قبل از پست گذاشتن من اینجا هر نیم ساعت یک پست گذاشته میشد،وخلوت بود،،،من اصول رفتار کردن تو هر سایتی رابلدم،،شما هم طی بیست وچهار ساعت که نگاه کنی خیلیها اسپام میدن،ولی به چه دلیلی که نمیدانم روی من حساس شدی،،،هر چند از پارتی بازی اینجا خبر دارم که چه خبرهایی هستش،،،اگر مشکل شما پست یا بقولی اسپام من است،باشه نمیگذارم،فقط میخواستم کاربرانی که فقط صفحه خالی را رفرش میکردند،کمی حال وهوای اونها عوض بشه،،،،،،،،،،،،،،،،تا بوده همین بوده

منظور کلی بود
دوستان از این ب بعد دیگ اسپم ندید وگرنه شرمندتون میشم.سوالات مسابقه 7108 هم تو یکی دو صفحه قبل پرسیده شده و جواب داده شن پس هرکی سوال داره بره عقب تر بخونه و اسپم نده
(30-05-2015، 04:20 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 04:16 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
دستورش چیه؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-05-2015، 04:20 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
دستورش چیه؟؟؟

چقدشو نمیدونم اما کدش اینه
*142*شماره طرف*مبلغ*رمز#
از راست بخون کدو
سلام.
دستورش چیه؟؟؟
هر چقدر دوست داری
ستاره142ستاره شماره ستاره مقدار اعتبار به ریال که سقف هر انتقال 1000 تومنه که میشه10000ریال ستاره رمزت مربع
(30-05-2015، 04:27 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
دستورش چیه؟؟؟

چقدشو نمیدونم اما کدش اینه
*142*شماره طرف*مبلغ*رمز#
از راست بخون کدو

توی هر انتقال حداکثرهزارتومان و حداقل صدتومان،،به نظرم مقدار انتقال کلی،نامحدودباشه،چون اپراتور به ازای هر انتقال 50 تومان کسر میکنه،و براش منفعت داره