موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
دیروز به یکی از سوالات 7108 جواب دادم اما یادم رفت لغو برنم ، مشکلی نداره ؟ ساعت دوازده به سوال بعدی جواب بدم ؟
(02-06-2015، 11:23 AM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دیروز به یکی از سوالات 7108 جواب دادم اما یادم رفت لغو برنم ، مشکلی نداره ؟ ساعت دوازده به سوال بعدی جواب بدم ؟

بعد هرسوالی باید للغوکنید نه مشکلی نداره
مسابقه ي پيش بيني فوتبال چي شد؟ برا كسي پيام اومده؟؟
ساعت 12 به بعد میاد
(02-06-2015، 11:32 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت 12 به بعد میاد
پس چر ا برا من از 20397 پيام اومد
وخبر برد ذوب اهن داد حتما 200 تومان هم كم كرد
الان چيكار كنم
لغو كنم
مگه بعد بازي پيام ميفرسته؟؟؟
پیام پیش بینی بازی دیروز الان برام اومد
سلام دوستان
تبریک به همه کسایی که عینو خودم برد ذوب اهنو پیش بینی کردن...همراه اول پیام تبریکشو فرستاد نوش جونتون
(02-06-2015، 11:35 AM)amir mohammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
تبریک به همه کسایی که عینو خودم برد ذوب اهنو پیش بینی کردن...همراه اول پیام تبریکشو فرستاد نوش جونتون

من درست پيش بيني كردم
اما از 20397 برام پيام اومد
دليلش چيه؟
(02-06-2015، 11:38 AM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2015، 11:35 AM)amir mohammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

من درست پيش بيني كردم
اما از  20397 برام پيام اومد
دليلش چيه؟

این شماره بعضی اوقات پیام تبلیغاتی میفرسته چون عضو توپ تور هستید هزینه 200کم میکنه اگه شارژ خط صفر باشه نمیفرسته
این مسابقه ۲۰۳۰۶۰ اگه شارژ داشته باشی بعد پیش بینی برات یه پیام میفرسته از شماره ۲۰۳۹۷ میفرسته که اخبار ورزشی درباره مسابقه ای که روز قبلش برگزار کرده اگه شارژ نداشته باشی نمیفرسته