موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Mtab شارژ میخوره
(26-05-2015، 06:32 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه جالب تستر خیلی زیاد شده من 767104 و mtab رو اومدم بذارم بفاصله یک دقیقه قبل من گذاشته شده بود البته این 3 کد رو دوست و تستر خوب آقای ایمان برای من فرستادن و تا اومدم ارسال کنم کمی زمان بردBiggrin.gif

من فکر میکردم به ترتیب شارژ میدن یکشنبه 737601 دوشنبه 73... اما رو دست خوردم.mtab رو هم ظهر تست کردم حرفی از شارژ نزده بود/ Biggrin.gif
(26-05-2015، 06:35 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی از mtab گرفته ؟؟؟ به من گفت عضو نیستی ... اون دوتا راحت دادن

بهتره بذاریم ساعت 8-9 بگیریم
(26-05-2015، 06:34 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab ب من نداد... ب همه میده شارز راحت؟

(26-05-2015، 06:35 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره من گرفتم
فاصله بده
Mtab نمیده
دوستان mtab بم میگه از قبل عضو نشدید چکار کنم
(26-05-2015، 06:36 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:32 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه جالب تستر خیلی زیاد شده من 767104 و mtab رو اومدم بذارم بفاصله یک دقیقه قبل من گذاشته شده بود البته این 3 کد رو دوست و تستر خوب آقای ایمان برای من فرستادن و تا اومدم ارسال کنم کمی زمان بردBiggrin.gif

من فکر میکردم به ترتیب شارژ میدن یکشنبه 737601 دوشنبه 73... اما رو دست خوردم.mtab رو هم ظهر تست کردم حرفی از شارژ نزده بود/ Biggrin.gif

الن ک بعد 6 هستش بازم داره مسخره بازی درمیاره mtab
(26-05-2015، 06:38 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:34 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره من گرفتم
فاصله بده

چقدمثلن..منم گذاشتم نداد
(26-05-2015، 06:38 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:34 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره من گرفتم
فاصله بده
چقدر فاصله؟
mtab الان راحت نمیده اون دو تا راحت دادن، من چند ساعت دیگه دوباره mtab رو امتحان می کنم نامحدوده تا شب وقت داره Biggrin.gif
مرسی از همگی عزیزان به محض اینکه اعتبار داشته باشم تقدیم می شه Wink.gif Heart.gif