موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بزاريد شب Biggrin.gif Exclamation.gif
(26-05-2015، 06:58 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:55 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوزتان یک سئوال داریم .
من ۷۳۷۶۰۴ عضو شدم
پیام تبریکشم اومد
۱۰۴ رو فرستادم
(( چند دقیقه بعد فهمیدم شارژ پولی ندارم))
سریعأ خطمو شارژ کردم .
حالا چه کنم که شارژم نره تو باقالیا؟

۱) دوباره ۱۰۴ رو بفرستم ؟
۲) لغو کنم ، دوباره عضو شم ، سپس مجددا ۱۰۴ رو بفرستم ؟
۳) هیچکدام ؟

104 رو دوباره بفرست

بزرگوار این مورد تست شد
متاسفانه گفت: 
کاربر گرامی شما شارژ خود را دریافت کردید!
(26-05-2015، 07:02 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه شارژ نیست؟ برم؟

مگه اینکه دوباره یدونه 2 صبح بیاد Biggrin.gif
Undecided.gif Undecided.gif
ایرانسل شارژایی که این چند روز داده رو با mtab تلافی کرد Sad.gif
(26-05-2015، 07:01 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همیشه  mtab مشکل داشته

با فاصله هم شارژ نداد 30 دقیقه گذشت

آره برای منم همیشه مشکل داره، کلا حالش بده   Biggrin.gif
(26-05-2015، 07:03 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:02 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه شارژ نیست؟ برم؟

مگه اینکه دوباره یدونه 2 صبح بیاد  Biggrin.gif

آقا ممنون روز خوش
(26-05-2015، 07:03 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل شارژایی که این چند روز داده رو با mtab تلافی کرد Sad.gif

خوب مگه مجبورید الان بزنید !؟
بزارید ساعت 8 به بعد راحت بگیرید Undecided.gif
من یه ربع پیش عضو شدم الان زدم هیچ کودوم بهم ندادن و فقط شارژ مو خوردننننننن!!!! Angry.gif Angry.gif Angry.gif
mshad
الان میده Huh.gif Huh.gif Huh.gif