موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
گرفتین اعتبار من فراموش نشه Biggrin.gif Blush.gif Shy.gif
ق و ک گ ا ض م ن ح ث
شارژ ایرانسل Huh.gif
(03-06-2015، 05:15 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:10 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به كدوم شماره جوابش رو بفرستيم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا بلک من جوابش رو هم 9 دوباره به 203340 فرستادم ولی جواب نمیده مگه شماره دیگه داره!

شماره برا دريافت سوال همينه
منظورم برا پاسخ بود
ب کسای ک جواب نمیده احتمالن دریافت اس تبلیغاتیشون غ.فعاله
فعالش کنن

120ت هم شارژ کم میکنه
(03-06-2015، 05:22 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:20 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:19 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کدهای سه تایی هرنفر که بزنه کد جدید می ده همون کد قبلی رو سه نفر باید بفرستن یا کدی که جدید میفرسته؟

همون كد بار اول رو

میشه خودم برای خودم بفرستم؟؟؟؟؟؟
نخندیا آخه کسی نیست بفرسته

با يه خط ديگه اره بفرست
(03-06-2015، 05:23 PM)amir mohammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ق و ک گ ا ض م ن ح ث

مکان ضامن ساکن اثنا قوام
ض غ ا ث ي و چ م ذ گ
دوستان با اينا كلمه بسازيد
حروف از اين در به داغونتر نداشت
(03-06-2015، 05:23 PM)amir mohammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ق و ک گ ا ض م ن ح ث

ضامن. حاکم.
بچه ها اینم بگید بی زحمت
درجه راحت
10تا حرف برات درنظر گرفتم
باهاشون کلمات معنی دار4 حرفی به بالابساز
حواست باشه می تونی ازهرحرف چندین بار استفاده کنی
کلماتی که ساختی روتوی یک پیام بنویس وبافاصله یاعلامات زیر ازهم جداشون کن
. ، - / | & +
حروفی که داری
ظ ک و غ ی ح د گ ا ژ
کلماتت روبساز و بفرست