موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها ایرانسل واسه پیش بینی تبریک گفته یا نه؟
(01-06-2015، 10:55 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفت هرروز اگه ی دانه سوال جواب بدی یادوتا به7108.راس ساعت12
فردا صبح یابعدظهر بهت شارژمیفرسته

گفت هرکسی باکدشماثبت نام کنه هر5نفریک شارژهزاری میگیری کارت هزاری هم خودمون واستون باشماره دیگ میفرستیم که شما انقدرنفردعوت کردی این کدت .

بچه ها ساعت 12باکدمن ک امضاهست اس بفرستین7108.بهتون سوال میده ج بدین بدشEMبفرستین7108 بهتون کد دعوت دوستان بده هرکسی دعوت کنی شارژمیگیری

اووووووووخی اینارو ک میدونستیم... همینو گفت؟
(01-06-2015، 10:57 AM)ayoob نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ایرانسل واسه پیش بینی تبریک گفته یا نه؟

فعلا فقط یه سوال پرسیده شارژ کم کرده
من نمیدونستم که اگه هر5نفردعوت کنم خودش بمن شارزمیده گفت نبایدلغوکنید Sad.gif
اسما تازه متوجه شدي بعد از اينهمه توضيحات من
همراه اولم شورشو درآورده دیگه.برای سیمکارتی که جواب ثبت پیش بینی نیومد تبریک فرستاده بعد وقتی م 1000 میفرستم پیام ناقص فرستاده ولی یه قسمت از پیام میگه در سرویس توپ و تور عضو شوید و بازیهای فوتبالو پیش بینی کنید.بعد برای سیمکارتی که پیام ثبتش اومده میفرستم بازم پیام میده در سرویس توپ و تور عضو شوید.شما چطور شارژتونو گرفتید؟
عاقا من 5 نفرو دعوت کردم چرا شارژو نمیده دیگ. نزدیکه 2ساعته ک هیچ خبری نیس Sad.gif
(01-06-2015، 11:15 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا من 5 نفرو دعوت کردم چرا شارژو نمیده دیگ. نزدیکه 2ساعته ک هیچ خبری نیس  Sad.gif

5 نفر رو كجا دعوت كردي؟
7108؟
خب اين يه سواله كه چرا بعد دعوت پيام نميده
تا حالا كسي جوابش رو نميدونه
تا 26 خرداد وقت داره نداد چند روز ديگه تماس بگير
ما كه شانس نداريم خودم روز اول نميدونستم همه رو با پيام خالي عضو شدم
بعدشم كه فهميدم كسي كدم رو نميزنه
(01-06-2015، 11:15 AM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اولم شورشو درآورده دیگه.برای سیمکارتی که جواب ثبت پیش بینی نیومد تبریک فرستاده بعد وقتی م 1000 میفرستم پیام ناقص فرستاده ولی یه قسمت از پیام میگه در سرویس توپ و تور عضو شوید و بازیهای فوتبالو پیش بینی کنید.بعد برای سیمکارتی که پیام ثبتش اومده میفرستم بازم پیام میده در سرویس توپ و تور عضو شوید.شما چطور شارژتونو گرفتید؟

شما احتمالا م 1000 رو به 203060 فرستادید چون کسی مشکل شمارو نداشته

شماره این سامانه 203047 هستش
یه بار دیگه م1000 رو به 203047 بفرست
(01-06-2015، 11:21 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 11:15 AM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما احتمالا م 1000 رو به 203060 فرستادید چون کسی مشکل شمارو نداشته

شماره این سامانه 203047 هستش
یه بار دیگه م1000 رو به 203047 بفرست

دقیقا به همین شماره فرستادم.