موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-05-2015، 06:07 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 05:57 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه پيش بيني واليبال رولغوكنيم بعده جوابش يابذاريم بازبمونه؟

کسی جواب این سوال را می داند؟

بار اوله این سامانه پیش بینی میزاره لغو نکنید بهتره
(31-05-2015، 06:08 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه جوابمو بدید
 من تو مسابقه هرمی 7108 پنج نفر رو عضو کردم حالا چه جوری شارژم رو بگیرم؟

احتمالا باید منتظر باشی تا اگر تایید بشه خودش برات شارزو میفرسته
کاربران می توانند با ارسال davat به 7108 کد ثابت دعوت از دوستان را دریافت کنند و دوستان کاربر با ارسال این کد به 7108 به جمع کاربرها اضافه میشود و فرد دعوت کننده باید 5 نفر از دوستان خود را دعوت کند تا شارژ 1000 تومانی هدیه دریافت کند.
در صورتی دعوت معتبر است که فرد دعوت شده قبلا به شیوه ی دیگری به عضویت سرویس درنیامده باشد.
(31-05-2015، 06:10 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 06:08 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه جوابمو بدید

کاربران می توانند با ارسال davat به 7108 کد ثابت دعوت از دوستان را دریافت کنند و دوستان کاربر با ارسال این کد به 7108  به جمع کاربرها اضافه میشود و فرد دعوت کننده باید 5 نفر از دوستان خود را دعوت کند تا شارژ 1000 تومانی هدیه دریافت کند.
در صورتی دعوت معتبر است که فرد دعوت شده قبلا به شیوه ی دیگری به عضویت سرویس درنیامده باشد.

ممنون از جوابت نمی دونی کی تایید میشه؟
کسی شارژ گرفت Huh.gif Huh.gif تست کنید دیگهههه
(31-05-2015، 06:12 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 06:10 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه جوابمو بدید

کاربران می توانند با ارسال davat به 7108 کد ثابت دعوت از دوستان را دریافت کنند و دوستان کاربر با ارسال این کد به 7108  به جمع کاربرها اضافه میشود و فرد دعوت کننده باید 5 نفر از دوستان خود را دعوت کند تا شارژ 1000 تومانی هدیه دریافت کند.

ممنون از جوابت نمی دونی کی تایید میشه؟

معمولا شارز های این مسابقه ساعت 3 تا 4 بعداز ظهرها میاد احتمالا فردا عصر
امروز فقط دوتاست؟ Undecided.gif Biggrin.gif
(31-05-2015، 06:13 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی جرات نداره Biggrin.gif

من دیروز عجله کردم سه تاش پرید Undecided.gif
نزنید که چند نفر خودشون را فدا کردند و عجله کردند و زدند و گفته محصول مورد نظر در دسترس نیست Sad.gif
(31-05-2015، 06:13 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif d ی جوری میفرمائی تست انگار موشک میندازیم رو هوا
خو شما جواباشونو بفرس تست کن ب ما هم بگو خخخخخخخخخخ والا
من همین الان با یه خط نبرد رو زدم هنوز جواب نداده Biggrin.gif