موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به همه شار میده ؟
چند وقت پیش از این دوتا کد شارژ گرفتم...
(26-05-2015، 06:40 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:38 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:34 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab ب من نداد... ب همه میده شارز راحت؟

(26-05-2015، 06:35 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی از mtab گرفته ؟؟؟ به من گفت عضو نیستی ... اون دوتا راحت دادن

آره من گرفتم
فاصله بده

چقدمثلن..منم گذاشتم نداد

من حدود 20 دقیقه بعد زدم داد
الان عضو شید یه ساعت دیگه بزنید
mtab به منم نداد
نميدونم بزارم 8 اينا بزنم؟ يا بزنم همين الان؟ از mshad گرفتم من شما چيكار كميكنيد الان ميزنيد يا بعد؟ Biggrin.gif Tongue.gif
(26-05-2015، 06:41 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به همه شار میده ؟
چند وقت پیش از این دوتا کد شارژ گرفتم...

اره ب همه میده
mtab میگه عضو نشدید،من لغوش نکردم بایستی چکارش کنم،آیا بعدا دوباره کدشو بفرستم
(26-05-2015، 06:41 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab به منم نداد

به هیچکی نداده غصه نخور Angel.gif
mshad محصول در دسترس نیست
(26-05-2015، 06:42 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:41 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab به منم نداد

به هیچکی نداده غصه نخور Angel.gif

به من داد Tongue.gif
mshad بلافاصله میده
احتیاج ب فاصله نداره

ولی mtab باید فاصله بدین
مشکل عضویت میگیره

من خودم هنوز نگرفتم