موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شناسه دارین بذارید حودم شارژ رو میذارم لطفأ پیام خصوصی اینقدر سوال نپرسید شناه فقط 5تومانی
Artan
زنگ. و تیتر
کد تخفیف میده
(28-05-2015، 06:07 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Artan
زنگ. و تیتر
کد تخفیف میده

النا خانوم م زنگ نمیده
سوال میپرسه؟؟؟؟
همه درگیر کدای سه تایی ان ,امروز تستر نداشتیم تست کنه
(28-05-2015، 06:09 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2015، 06:07 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Artan
زنگ. و تیتر
کد تخفیف میده

النا خانوم م زنگ نمیده
سوال میپرسه؟؟؟؟

جفتش داره میده
من از جقتش گرفتم همین الان
دوستان بلخره اگ کد کسیو بزنی میشه کد بقیه رو هم بزنی یا نه؟؟؟؟؟؟؟
ما رو دو ب شک کردین!!!!!!
اقاجان همه تو امضاشون تبلیغ گذاشتن منم گذاشتم .درضمن کدوم تاپیک رفتم گفتم یا تبلیغ کردم؟برادر جان تاپیک مرتبط ب خودش فقط ی بار گفتم کد منو بزنید
شما اونطور فکرمیکنی من هردقیقه نمیگم امضام گذاشتم..اینم بگم من محروم بشم بی شارز میمونی Biggrin.gif Biggrin.gif
(28-05-2015، 06:12 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه درگیر کدای سه تایی ان ,امروز تستر نداشتیم تست کنه

اخه مسابقاتی که با تست شارژ میدن 5 شنبه جمعه شارژ ندارن از طرفی دیروز خود ایرانسل با عنوان جایزه کد عددی madr رو به یکی از خطوط ارسال کرده بود درنتیجه هنوز حتی مسابقاتی که با تست شارژ داشتنش معلوم میشه به یک سری خطوط هم پیامک انبوه میدن Biggrin.gif
از دوستان گلم یه خواهشی دارم:
1- برای خرید و فروش کدها شناسه ها به تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مراجعه کنید
2-برای قرار دادن کدهای سه نفری یا در امضاتون قرار بدید یا از تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کنید.
در غیر اینصورت پستتون حذف میشه
لطفا رعایت کنید تا انجمنی بدون اسپم و اسپمر داشته باشیم.
(28-05-2015، 06:24 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان گلم یه خواهشی دارم:
1- برای خرید و فروش کدها شناسه ها به تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مراجعه کنید
2-برای قرار دادن کدهای سه نفری یا در امضاتون قرار بدید یا از تاپیک   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کنید.
در غیر اینصورت پستتون حذف میشه
لطفا رعایت کنید تا انجمنی بدون اسپم و اسپمر داشته باشیم.

ایول ایول....
حرفات منقلبم کرد...... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif