موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من همه راهی رفتم گفت عضو نبودی
با سلام.
MTAB ,MSHAD از هم اکنون شارژ میده
شارژ ها را دریافت کنید
(26-05-2015، 07:48 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:47 PM)Armin73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان میده شارژ بگیریم؟

آره دادا نوش جونت هر 3 ميدن Angel.gif

شما خواهر اونی نیستین که دماغش عمل بود!!!!
Biggrin.gif
(26-05-2015، 07:52 PM)msa1034 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
MTAB ,MSHAD از هم اکنون شارژ میده
شارژ ها را دریافت کنید

نمیده باو نزنید
(26-05-2015، 07:52 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:50 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:48 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:47 PM)Armin73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان میده شارژ بگیریم؟

درس شده؟؟؟
مطمئن؟؟؟
بفرستم؟؟
نگه عضو نبودیااااااااااااا

4 مين قبل ب من داد

ولي براي اطمينان چند مين ديگه صبر كنيد Angel.gif

بازم نداااااااد Angry.gif

صبرمیکنم اخرشب Undecided.gif
(26-05-2015، 07:52 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همه راهی رفتم گفت عضو نبودی

منم همینطور

تا یه ساعت و نیم صبرکردم
هنوزم عضو نیستم Undecided.gif Angry.gif
(26-05-2015، 07:52 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:51 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:50 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:44 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه من از همشون گرفتم
كسي اگه سوالي داره درخدمتم
میشه بگی بین عضویت و فرستادن کد امشاد و امتب چقدر فاصله دادین من فقط یکی امشاد اول با 10 دقیقه بیشتر فاصله زدم داد ودیگه هر دوش میگه عضو نشدید

اولين راه :

10 مين ديگه دوباره pm بفرست

دومين راه:
لغو كن دوباره فعال كن
10 مين بمون
بفرست 

ولي من هر 3 رو بعد 10 مين جواب دادم بهم داد

من بعد یه ساعت زدم نداد Undecided.gif Undecided.gif
لغو كن 
دوباره فعال كن
و 
دوباره بعد 1 مين  فعال كن
بعد 10 مين جواباولين راه :

10 مين ديگه دوباره pm بفرست

دومين راه:
لغو كن دوباره فعال كن
10 مين بشو بده
نمیده Undecided.gif
میگم اینکه میگید ده دقیقه یعنی دقیقا سر ده دقیقه؟؟؟؟؟

من یه یک ساعت پیش عضو شدم به نظرتون بزنم میده؟؟؟
(26-05-2015، 07:54 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:52 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 07:50 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان میده شارژ بگیریم؟

درس شده؟؟؟
مطمئن؟؟؟
بفرستم؟؟
نگه عضو نبودیااااااااااااا

4 مين قبل ب من داد

ولي براي اطمينان چند مين ديگه صبر كنيد Angel.gif

بازم نداااااااد Angry.gif

صبرمیکنم اخرشب Undecided.gif

ساعت 22:15 بهترين وقته برا اونايي ك تا آخر شب وقت داره