موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-05-2015، 12:32 AM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بازی پیشبینی چی شد؟؟؟؟دیدم ک نیمه اول الهلال یک هیچ جلو بود

سه صفر الهلال برد
(27-05-2015، 12:32 AM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بازی پیشبینی چی شد؟؟؟؟دیدم ک نیمه اول الهلال یک هیچ جلو بود

الهلال 3به0 برد
پرسپولیس سه هیچ باخت
بعضی از بازیکناش به درد دسته یک هم نمی خورن.چقدر بدبخت شده پرسپولیس.البته مدیریت تو ایران تعریف نشدس
(27-05-2015، 12:35 AM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرسپولیس سه هیچ باخت
بعضی از بازیکناش به درد دسته یک هم نمی خورن.چقدر بدبخت شده پرسپولیس.البته مدیریت تو ایران تعریف نشدس

یک مشت خل و چل دور هم تشکیل یک تیم رو دادن بخدا
شناسه اینترنت کی ميخواد؟؟!
(27-05-2015، 01:17 AM)ruck نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه اینترنت کی ميخواد؟؟!

فک نکنم کسی ب کارش بیاد 
مسعود ده نکی تنها اینجا ای خدااااا
سلام جرا مسابقه الکی میذارید که باعث بشه از شارژای دیگه هم بیفتیم الان این
737604و
ozv mtab
کی الکی گذاشته مگر آدمین نگفتن تست کنید و راه گرفتنشو بذارید وگرنه منفی و اخطار میدم من بخاطر این دوتا مسابقه هم شارژمو حدر دادم هم وقتمو الکی گرفتم هم از مسابقه که عضومشادبه راحتی میداد نتونستم بگیرم
(27-05-2015، 06:46 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جرا مسابقه الکی میذارید که باعث بشه از شارژای دیگه هم بیفتیم الان این
737604و
ozv mtab
کی الکی گذاشته مگر آدمین نگفتن تست کنید و راه گرفتنشو بذارید وگرنه منفی و اخطار میدم من بخاطر این دوتا مسابقه هم شارژمو حدر دادم هم وقتمو الکی گرفتم هم از مسابقهـ که عضومشادبه راحتی میداد نتونستم بگیرم

737604 ک راحت میداد دوست عزیز من همه خطام راااااحت گرفتن اما mtab تقصیر کسی نیس خب تست کردن دوستان دیدن تبریک گفته گذاشتن تازه یه تعدادی از mtab هم شارژ گرفتن
MTAB به بعضي خطها داده الکي نبوده