موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من فرستادم گفت
کلمات صحیح:1
کلمات غلط :0
امتیاز 50
یعنی نمیده
عذر میخوام فعال سازی این کلمات چیه شمارش ؟
فاطی شارژ برات خصوصی میفرستم بگیر بعد پس بده
(03-06-2015، 05:36 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:34 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:30 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:28 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2015، 05:17 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامش نمیاددددددد... Angry.gif  Angry.gif  Angry.gif

من نیم ساعته بعده عضویت دوباره 9 فرستادم جواب نمیده و حتی حروف رو نداده نکنه چون خطم شارژ نداره  Sad.gif

خب وقتي 120 كم ميكنه
برا همينه پيامش نمياد شايد ممكنه

درسته خط م رو شارژ کردم پیامش اومد شارژ رو هم گرفتم
ممنون

آقا مجید فقط برای کسایی خوبه که از شارژ همراه اول تا قبل پیش بینی های بعدی استفاده کنن وگرنه ارزش نداره از بین میره کمتر از 1000 هم که نمیشه انتقال داد  Sad.gif

بالاخره بهتر از هیچیه Biggrin.gif
40مگ ایرانسل ب کسی داده؟؟؟؟قرار بود ساعت 5 بده
(03-06-2015، 05:38 PM)mehdiboos نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فرستادم گفت
کلمات صحیح:1
کلمات غلط :0
امتیاز 50
یعنی نمیده

حداقل دو کلمه بساز بفرست
(03-06-2015، 05:39 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عذر میخوام فعال سازی این کلمات چیه شمارش ؟

ارسال 9 به 203340
اگه جوابش نیومد دوباره بفرست Exclamation
سلام خدمت دوستداران شارژ رایگان
&&&شارژ جدید همراه اول&&&
به همه میده هرمی نیس
ارسال 9 به 203340
بعد ارسال یک کلمه 5حرفی با حروف داده شده
(03-06-2015، 05:39 PM)*E L* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
40مگ ایرانسل ب کسی داده؟؟؟؟قرار بود ساعت 5 بده

فعلا که خبری نیست
یکی مسابقه ها رو تست کنه چه مسابقه هایی هست