موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
mshad به من گفت محصول درخواستی در دسترس نیست
بعدا میده آخر شب بزنم؟؟؟
دوستان میدونم کار درستی نیس بپرسم اما یکی میگه این مسابقه ها محدودن یا نه؟اگه آره کدوم؟
(26-05-2015، 06:51 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میدونم کار درستی نیس بپرسم اما یکی میگه این مسابقه ها محدودن یا نه؟اگه آره کدوم؟

همگی نامحدودند
من اینچوری گرفتم

ارسال OVZ MTAB به 8282

بعد از 20 دقیقه ارسال 1 به84908

بعد ارسال TB 131 به 8282
(26-05-2015، 06:51 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا آخر شب وقت هستش اما 737604 رو بزنی بهتره نگهش ندار شب اینو
(26-05-2015، 06:50 PM)kimia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کددستوری
Mtab
Mshad
چیه؟

OZV MSHAD
OZV MTAB
ب
8282

(26-05-2015، 06:51 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدا میده آخر شب بزنم؟؟؟

نه دیگه نمیده
لغو کنین

(26-05-2015، 06:51 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه محدود نیستن این دوتا
فقط 737604 شاید محدود باشه
(26-05-2015، 06:51 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدا میده آخر شب بزنم؟؟؟

تابحال ک اینوگفته ب کسی نداده
mshad محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لطفا بعدا امتحان کنید.
mtab عضو نشده ايد

واقعا مرسي
چرا همیشه به من یکیشو نمیده به بقیه میده؟؟ Undecided.gif Sad.gif
دوزتان یک سئوال داریم .
من ۷۳۷۶۰۴ عضو شدم
پیام تبریکشم اومد
۱۰۴ رو فرستادم
(( چند دقیقه بعد فهمیدم شارژ پولی ندارم))
سریعأ خطمو شارژ کردم .
حالا چه کنم که شارژم نره تو باقالیا؟

۱) دوباره ۱۰۴ رو بفرستم ؟
۲) لغو کنم ، دوباره عضو شم ، سپس مجددا ۱۰۴ رو بفرستم ؟
۳) هیچکدام ؟