موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-09-2015، 11:19 AM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شاید فقط به کسایی که پیامک انبوه اومده براشون داده.چون خودش اولش گفته اگه پیام شارژرو گرفتی باپاسخ به سوال امشب شارژمیگیری!!؟؟

درسته ولی اینجا حتی یه نفر هم اعلام نکرده ک پیامک انبوه دریافت کرده از sardar
فک نکنم اصلا پیامک انبوهی در کار باشه
دکترشریعتی کمتر شایعه سازی کن اینجا اگه پیام انبوه نداده، میشه بگی اسم این مسابقه از کجا اومده چون در لیست مسابقات ایرانسل نبود
Sardarnلغو کردم هیچ پیامی برام نیومددوباره عضویت فرستاوم پیامی نیومد لغو فرستادم بازم هیچی نیومد
ظاهرن این مسابقه سرکاریه بعددیشب ک اس داد گفته بعدا فرستاده میشه نگفته فردا.
دوستان چرا هی عدد ۱ رو به ۸۹۵۰میفرستم ارسال نمیشه
(29-09-2015، 11:40 AM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شماره که مال مالکیت سیم کارت هست من فرستادم اینو میگه
با عرض پوزش، حساب کاربری شما (98930********) معتبرنیست. برای رسیدگی با خدمات پشتیبانی تماس حاصل کنید
(29-09-2015، 11:43 AM)♥♥♥ MaNi ♥♥♥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2015، 11:40 AM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شماره که مال مالکیت سیم کارت هست من فرستادم اینو میگه
با عرض پوزش، حساب کاربری شما (98930********) معتبرنیست. برای رسیدگی با خدمات پشتیبانی تماس حاصل کنید

پس مال نت رایگان همراه اول کدوم
این ده دقیقه مکالمه رایگان همراه اول رو کسی گرفته؟ #6970*
[quote pid='151833' dateline='1443511031']
پلنگ غرب
پس مال نت رایگان همراه اول کدوم
[/quote]

اولی رو با ایرانسل زده بودم

با خط همراه اول اینو میگه
مشترك گرامي مهلت ثبت نام امروز در طرح بازديد طلايي به پايان رسيده است
(29-09-2015، 11:56 AM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی ردم گفت اشنباه ولی دیشب یه بکی خطم داد ولی بعدش دیگه نشد
(29-09-2015، 11:59 AM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2015، 11:56 AM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان زدم میگه موقتا در دسترس نیس
بعد 24 ساعت مجدد امتحان کنید.

الان زدم فعال شد که