موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-09-2015، 07:27 PM)♥♥♥ MaNi ♥♥♥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 07:21 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این شارژی ک درموردش صحبت میونید همون ozv sardar هستش؟ خب من اینو فرستادم میگه ag 1 رو بفرستم؟ آیا الان بفرستم؟
آخه شما صحبت از ag 700 کردید

ag 1  رو الان بفرست ولی ag 700 رو ساعت 8 یا 9 بفرست
ممنون ک پاسخ دادیداول ozv sardar زو فرستادم الان ag 1 رو فرستادم ی پیام داد سوال پرسید
(30-09-2015، 07:31 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان ag 1  رو فرستادم   باز سوال جواب دادم   حرفی از شارژ  نزد

(30-09-2015، 07:34 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 07:27 PM)♥♥♥ MaNi ♥♥♥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 07:21 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این شارژی ک درموردش صحبت میونید همون ozv sardar هستش؟ خب من اینو فرستادم میگه ag 1 رو بفرستم؟ آیا الان بفرستم؟
آخه شما صحبت از ag 700 کردید

ag 1  رو الان بفرست ولی ag 700 رو ساعت 8 یا 9 بفرست
ممنون ک پاسخ دادیداول ozv sardar زو فرستادم الان ag 1 رو فرستادم ی پیام داد سوال پرسید
درسته دیگه سوال جواب ندید چند ساعت دیگه ag 700  رو برای دریافت شارژ ارسال کنید
عجیبه من الان AG 1 فرستادم بعد پیام از مسابقه تست هوش تله کوله اومد لغو با L IQT زدم گفت عضو نیستین. حالا این دو مسابقه ک شرکت های متفاوتن نمیدونم هنگ این ب اون چ ربطی داشته Biggrin.gif (شایدم از قبل کامل لغو نشده همزمان پیام فرستاده)
ن مال قبل نيس ديشب هم به من فال حافظ ميداداپراتورهاي موبايل ايران ازپس شبكه2Gقبل برنمي اومدن الان 3شبكه روهمزمان اداره ميكنند2G,3G,4G
پس رسمأماليده هستن
(30-09-2015، 07:37 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجیبه من الان AG 1 فرستادم بعد پیام از مسابقه تست هوش تله کوله اومد لغو با L IQT زدم گفت عضو نیستین. حالا این دو مسابقه ک شرکت های متفاوتن نمیدونم هنگ این ب اون چ ربطی داشته Biggrin.gif (شایدم از قبل کامل لغو نشده همزمان پیام فرستاده)

وقتی هنگ میکنه کلا سامانه 8282 هنگ میکنه به شرکت برگزار کنندش فکر نکنم ربطی داشته باشه

بارها واسه مسابقات اپسان هم همین اتفاق افتاده کد دریافت شارژ رو میزنی از مسابقه حافظ یا حدس عدد پیام میاد
دوستان ozv tala امروز بازم تستش کردم تاالان فعال نشده پازلم پیام انبوه داد تست کردم خبری نبود.واحتمالاباوجود این هرمی تا هفته اینده هیچ خبری دیگ نباشه.پس فقط باید منتظر شارژ همرااولوپیشبینی باشیم ک اونم فعلا اسپانسر نمایشگاه تلکامه تا امروز
من دیروز سردار عضو شدم و ag 1 فرستادم و لغو کردم
الان فقط عضو بشم یا ag 1 هم بفرستم؟؟
(30-09-2015، 07:54 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیروز سردار عضو شدم و ag 1 فرستادم و لغو کردم
الان فقط عضو بشم یا ag 1 هم بفرستم؟؟

الان AG 700 بفرس خداکنه بده بت چون هفته دفاع مقدس اخراشه
سلام
دوستان پیشبینی بازی های امشبو نزاشته؟
کسی خبر داره کی میزاره؟
(30-09-2015، 07:59 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان پیشبینی بازی های امشبو نزاشته؟
کسی خبر داره کی میزاره؟

نه فعلا هیچ خبری نیست بجز هرمی ایرانسل ک اونم هنگه فعلا