موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-09-2015، 12:08 AM)hosene71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2015، 07:43 PM)hosene71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لطفا چندتا سوال میپرسم جوب بدید کسی هم که تست کرده لطفا بگه
شارژ 5 تومنی با تخفیف الان چه سامانه ای داره میده و چند تومنه؟با شارژ صفر میشه گرفت؟فقط شب میشه گرفت؟
بعد این دوراهی که چند نفر از دوستان گذاشتن .من هر روز و هر ساعتی که میزنم خرید انجام نمیشه.کسی تا الان گرفته؟
سوال اخر این سرویس اسان زبان هنوز شارژ میده؟کدش پی هست؟

کسی نبود جواب بده؟

اسان زبان 5 به 203340 هستش هنوزم میده
سلام دوستان
برای دریافت تنظیمات 3G ایرانسل چه کدی باس بفرسیم ؟
(26-09-2015، 12:37 AM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
برای دریافت تنظیمات 3G ایرانسل چه کدی باس بفرسیم ؟

ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 مربع
8123 از دیشب که عضو شدم پیام میده کد رو زودتر فرستادی
شارژ هم نگرفتم باهاش
دیشب دوتا خطم این پیام رو میداد که زودتر زدی اما بعد 15 دقیقه درست شد ولی این دوتا 24 ساعت گذشته همین پیامو میده
لغو کنم باز بزنم درست میشه؟؟؟
دوستان که ی بزنیم 8123 بهمون شارژ بده ؟؟؟
دوستان عزیز شارژ هرمی ایرانسل ب نظرم تموم شده چون کد عضویت نمیده دیگه
(26-09-2015، 01:06 AM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز شارژ هرمی ایرانسل ب نظرم تموم شده چون کد عضویت نمیده دیگه

آره غیرفعال شده
8123هم فکر کنم تموم شده چون الان زدم جای کد شارژ خالی بود
دوستان کسانی ک قبلا از 8123شارژ گرفتن لغو کردن میتونن دوباره عضو بشن واز این فرصتش استفاده کنن؟