موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چی رو عملی نیس؟چرا باید واسه همه سیم کارتای من عملی بشه بعد واسه بعضیاتون ن؟
(03-10-2015، 03:43 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورم این بود اگ مثلا با سیم کارتت کد یکی رو زدی و حالا کد خودتو بهت داده قبل اینکه کدتو بدی کسی بزنه 1000رو بفرست یه شارژ بهت میده بعدش میتونی کد رو بدی دوستات بابت هر 1نفر ی شارژ بگیری

چقد جالب ولی ما دیگه فرستادیم ولی ترفند خیلی باحالی بود خوشم اومد پس میشه یعنی واسه هر خط دو تا ش گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام 20 تا از مسابقه های ایرانسل ابدیت شده هیچ کدومش شارژ رایگان نذاشته به غیر از یکی که اونم دوشنبه هر ماه شارژ گذاشته Sad.gif
دوستان علاقمند ب تست خصوصا جشنواره پاییزی ک دوشنبه ها شارژ داره مانند قدیم تاپیک تست زدم ک درصورتیکه تسترا کد شارژ پیدا کنن جایزه شارژ هم داره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 08:30 AM)mahmoud131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 20 تا از مسابقه های ایرانسل ابدیت شده هیچ کدومش شارژ رایگان نذاشته به غیر از یکی که اونم دوشنبه هر ماه شارژ گذاشته Sad.gif

دوست خوب البته گاهی مسابقاتی ک جایزه شارژ ندارن هم شارژ میدن! بعنوان مثال هرمی پلان 737461 حرف شارژ نزده ولی برا عید غدیر چند روزه شارژ میده، و یا sardar اصلا لیست ایرانسل نبوده ولی پیام انبوه داده بوده و روز بعد هنگ کرده بهمه حتی با لغو هم شارژ میداده
(03-10-2015، 03:54 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه این روش هایی که میگین حتی روش مسعود بخاطر اینکه سیستم
هنگ میکنه اینجور میشه.وگرنه صد درصدی نیست برای همه عملی نیست و شانسیه.

رویا این روشی که گفتم یه شب خودم با چهارتا سیم کارت امتحان کردم ولی به هرکدوم یه تعدادی داد
(03-10-2015، 12:48 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 03:54 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رویا این روشی که گفتم یه شب خودم با چهارتا سیم کارت امتحان کردم ولی به هرکدوم یه تعدادی داد

مسعود اره میدونم جواب داده نمبگم اشتباه میگی.ولی فکر میکنم روشت همون روش خودمون باشه که
وقتی میگفت تبریک هزارو بفرست و چند بار میفرستادیم 4 تا 5 تا مختلف میداد.
(03-10-2015، 01:17 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 12:48 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسعود اره میدونم جواب داده نمبگم اشتباه میگی.ولی فکر میکنم روشت همون روش خودمون باشه که
وقتی میگفت تبریک هزارو بفرست و چند بار میفرستادیم 4 تا 5 تا مختلف میداد.
روبا جون تکراری مبده من الان زدم نکراری داد
سلام
این کد اطلاع از باقیمانده مکالمه 4444 چند هست ؟
چون دیگه مثل قبل که بعد از پایان تماس مینوشت دیگه نمی یاد