موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگه به صورت بالا نداد نزنید دیگه نمیده
نت برا همراه اول چی داریم
(03-10-2015، 09:03 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نت برا همراه اول چی داریم

اگه منظورت رایگانه

6 به 8080 به بعضی خط ها 800 مگ هفتگی میده
عجیبه من این دستور 8080 رو قبلا یادداشت کردم یبار 8 ب 8080 یبار 5 و اینبار 6 هست چرا هر دفعه عدد متفاوت باید ارسال کرد!
اساتید برای سردار نکنه باید قبلی ک جواب هر ارسال بیاد مراحل رو سریع بفرستیم ک شارژ بده (ظاهرا ب اونایی ک قبلا عضو شدیم لغو کردیم نمیده)
این از 84904 اومده
*امروز*
1000 تومان شارژ هدیه مسابقه برای همه
بدون قرعه کشی
همین الان 1 رو بفرست و به یک سوال پاسخ بده
همون سرداره؟
(03-10-2015، 09:12 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید برای سردار نکنه باید قبلی ک جواب هر ارسال بیاد مراحل رو سریع بفرستیم ک شارژ بده (ظاهرا ب اونایی ک قبلا عضو شدیم لغو کردیم نمیده)

ساحل جان این مراحل رو پشت سر هم برید میده اگه جواب بده بعد بفرستید بهتره دوست عزیز
بابا سردار تموم شده مال هفته دفاع مقدس بود ک داد شار‌ژشو تموم شد حالا شما باز بزنید
لغوش کنید دوستان نمیده من خودم ازهرروشی رفتم
(03-10-2015، 09:16 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا سردار تموم شده مال هفته دفاع مقدس بود ک داد شار‌ژشو تموم شد حالا شما باز بزنید
لغوش کنید دوستان نمیده من خودم ازهرروشی رفتم

دوست عزیز من الان ۳ تا گرفتم از این روش اگه نگرفته بودم نمیذاشتم و با سیمکارتی که قبلا عضو سردار نشده بودم
(03-10-2015، 08:57 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای کسانی که این هفته ازشون شارژ نگرفتن

1. Ozv sardar
2. Ag 1
3. Ag 1
4. L Sardar
hame be 8282
to marhale 3 sharj mide

ba'adi
1. Ozv rdah
2. Ba'ad sa'at 12 rh 555 sharj mide
3. L rdah
hame be 8282