موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
razaaliبه یکی از سیم کارتای من استفاده شده داد
[quote pid='151421' dateline='1443424850']

۲۴۰ تومنم می خواد
[/quote]

نه 120 میخواد
دوست خوبم آقا ایون پس چرا آقا نیومن قبلا میگفت اینگونه مسابقات ک بدون عضویت هم میده باید حتما دوباره عضو بشیم و لغو کنیم ک روز بعد پیام نده و خداکنه عضویت و لغو مجدد نخاد
(28-09-2015، 11:29 AM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
sm 1
به
8282
بزنید زود

اعتبار فراموش نشه
(28-09-2015، 11:53 AM)♥♥♥ MaNi ♥♥♥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
razaaliبه یکی از سیم کارتای من استفاده شده داد
[quote pid='151421' dateline='1443424850']

۲۴۰ تومنم می خواد

نه 120 میخواد
[/quote]

از من ۲۴۰ کم کرد 
اما بیخیال دمتون گرم
دوستان حتما عضو بشید و بعد لغو کنید چون حتما پیام میدها و از شارژتون کم مبکنه
(28-09-2015، 11:57 AM)Tofan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لغوش با چی هست ؟
(28-09-2015، 11:59 AM)ساناز امیریان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2015، 11:57 AM)Tofan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لغوش با چی هست ؟

Laghv sarz
به8282
sm 1 هم لغو داره ؟
(28-09-2015، 11:54 AM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست خوبم آقا ایون پس چرا آقا نیومن قبلا میگفت اینگونه مسابقات ک بدون عضویت هم میده باید حتما دوباره عضو بشیم و لغو کنیم ک روز بعد پیام نده و خداکنه عضویت و لغو مجدد نخاد

احتمالا واسه محکم کاری گفتن

آخرین مسابقه ای که یادمه مسابقه flm بود که با fi 1 شارژ میداد الان بعد چند هفته هنوز ندیدم پیام بده
اول. Ozv sarz
بعد L sarz
Be 8282