موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ولی من میگم بین 20 تا 30 تا ارسال کنید.بیشتر ارسال نکنید چون کمتر میده
من یبار 70 تا فرستادم 4 تا داد والا یبار 25 تا فرستادم 16 تا.هر دوتا با هم فرستادم با دوتا گوشی
پس طمع نکنید کمتر بفرستید ک بیشتر کد صحیح بهتون بده Shy.gif
(24-09-2015، 08:58 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 08:54 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 08:45 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز یه سوال.میشه برای ثبت نام8123مراحل یکجا انجام داد؟مثلا 1وLو10پشت سر هم و بدون اومدن جواب فرستاد؟

اره من اینکار کردم و خطمو خ کردم فرداشم گرفتم

ولی شاید اون موقعه ک شما فرستادید سیستم هنگ نبوده .آخه الان هنگ هست معلوم نیست تحویل داده بشه یا ن
ربطی نداره منم اون موقع هنگ بود جوابش نمیومد فقط تحویل داده بشه بسه من منتظر موندم نیومد خ کردم
بچه ها الان 8123 هنگه؟وقتی ج رو میفرستین چن دیقه طول میکشه تا بیاد؟
ی سوال دیگ
هرمی هم فعاله؟ببخشید
(24-09-2015، 09:36 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها الان 8123 هنگه؟وقتی ج رو میفرستین چن دیقه طول میکشه تا بیاد؟
ی سوال دیگ
هرمی هم فعاله؟ببخشید

هرمی اره اما 8123نمیدونم دیروز این موقع هنگ بود من ک زدم
دوستان 3نفر کدمو زدن کد تکراری میده چرا Sad.gif چیکا کنم
بچه ها من ی خط دیگه دارم که از ۸۱۲۳ شارژ نگرفتم کی شلوغ میشه این سامانه تا بزنمممم؟؟؟
بچه ها خدایی جدی میگم اینو بین 20 تا 30ارسال کنید واسه این 8123
عصری من 23 تا فرستادم الان 20 واسش اومده جدید.خواستم بهتون بگم نگین نگف teeth
ما بریم هرمی رو بترکونیم یا علی
خبر جدید جشنواره پاییزی از جمله مسابقه  ARTA نوشته: شارژ به 30000 نفر اولی که از طریق پیامک تبلیغاتی عضو جشنواره شوند 
و حرفی از روز ارسال پیام انبوه نزده و احتمالا فقط ب خطوطی ک پیام شارژ بفرستن شارژ میدن
سلام دوستان مسابقه 8123 رو نباید لغو کرد وپشت سرهم p رو بفرستیم تا شارژ بده؟
(24-09-2015، 09:59 PM)وحـــــید1212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من ی خط دیگه دارم که از ۸۱۲۳ شارژ نگرفتم کی شلوغ میشه این سامانه تا بزنمممم؟؟؟

فکرنکنم ربطی داشته باشه ولی من دوشب ساعت 00:20 پیام دادم پشت سرهم چندتا ش متفاوت داد