موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-09-2015، 11:22 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='newman' pid='150117' dateline='1443034205']

قبض خرید چی ؟
فقط به صورت  ussd گفت نتیجه برای شما پیامک میشود      رفت که بشه .

اگر برات پیامک نیومده ,از طریق کارت بانکی میتونی از درگاه عابر بانک ,مشخصات سه تراکنش آخر رو بگیری .
داخل قبض دریافتی از عابر بانک ,شماره پرداخت داره.
ایا شارژ بوده اگ هست سامانش بگید؟؟بعد سامانه نت رایگان 60خندوانه عضویتش چجوریهه؟؟لطفا رهنمایی کنید ممنون
(23-09-2015، 11:56 PM)♧سحاقی♧ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا شارژ بوده اگ هست سامانش بگید؟؟بعد سامانه نت رایگان 60خندوانه عضویتش چجوریهه؟؟لطفا رهنمایی کنید ممنون

ستاره 780 ستاره 5 ستاره 4 ستاره 1 مربع

ثبت نام کن و فردا بهت پیام میدن که بسته اینترنت فعال شد

البته اگه قبلا از 780 هیچ تراکنشی نداشتی یه تراکنش مثل موجودی حساب حتما بگیر

امروز هم شارژ نبود
8123 چرا جوابی نمیاد؟
سلام..دوستان..ببخشید شما مطمئن هستین..که سامانه ۷۲۰..از پولاتون کم کرد؟؟موجودی گرفتین؟و دیدین؟؟
(24-09-2015، 12:29 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8123 چرا جوابی نمیاد؟
جوابش دیر میتد چند بار pبفرس چندتا شارژ میده الان برا داداشم زدم بهش چندتا داد
موجودی حساب بگیرین..ببینید واقعا کم شده..شاید تراکنش ناموفق بوده..و براتون پیامی ارسال نشده..و تصور کردین که ازتون کم کرد..
(24-09-2015، 12:38 AM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 12:29 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8123 چرا جوابی نمیاد؟

..

ببخشید من دیروز هزار تمن از ۸۱۲۳ گزفتم و لغوش کردم..الان اگه بازم عضو بشم شارژ جدید میده؟؟
(24-09-2015، 12:41 AM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 12:38 AM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8123 چرا جوابی نمیاد؟

..

ببخشید من دیروز هزار تمن از ۸۱۲۳ گزفتم و لغوش کردم..الان اگه بازم عضو بشم شارژ جدید میده؟؟

نه همون شارژ رو دوباره میفرسته
8123 چرا جوابی نمیاد؟

الان عضو شدم
فقط تمام مراحل رو پشت سر هم فرستادم
باید صبر کنم جوابش بیاد یا نه؟
P رو کی بفرستم؟