موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Rdah شارژ میده حتی اگه لغو کرده باشین فقط کافی Rh 555
بفرستین
(02-10-2015، 02:40 AM)mahmoud131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Rdahکد شارژ را داد بزنید Shy.gif

نداد که Undecided.gif
(02-10-2015، 02:49 AM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 02:40 AM)mahmoud131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Rdahکد شارژ را داد بزنید Shy.gif

نداد که Undecided.gif

من همین الان ازش کد شارژ گرفتم  Huh.gif
بالاخره مسابقه RDAHشارجشوداد
اگه لغوكرديداشكال نداره فقط
RH 555
روبه
8282
ارسال كنيدتاشارج رودريافت كنيدوبعدبراي لغوابتدا
OZV RDAH
وبعدازجواب
L RDAH
به من که استفاده شده داد!
بعله اگه لغو هم بکنید شارژ رو میده آپدیت شد
اول من گذاشتم با دادن یک اعتبار روحم را شاد نمایید
دوستان اونایم ک حتی لغو کردن بازم میده بشون پس بزنید تا الان سامانش سالمه خودم لغو کروه بودم ولی بازم بهم داد
دوستان عزیز چندبار بهتون بگم در مورد هنگ کردن سامانه ها و شارژ گرفتن ازشون صحبت نکنید اما باز هم هیچی Undecided.gif
والا اگه من میگم در موردش حرف نزنید بخاطرخودتونه که سریع از اینجا کپی نشه و بعدش بلافاصله درست بشه...اگه هم کسی میخواد بگه تا بچه های انجمن استفاده کنن روششو بگه پستشو بعد از ده دقیقه پاک کنه که کمتر کسی بتونه کپی کنه...ایشالا که دفعه بعد شاهد اینگونه پست ها نباشیم ممنون
(02-10-2015، 03:10 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه فرار چیشد؟

تست کردم شارژ نمیده هنوز مشکل داره
ار داه میگه محصول در دسترس نیس باز میزنم میگه گرفتی
گفت rh 777 بزن برا کدت باز گفت در دسترس نیست