موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من الان با یه خطم 20 بار فرستادم فقط2 تا داد ولی با یه خط دیگه 7 بار فرستادم هر7 تا رو متفاوت داد . معلوم نیس چطور میده شانسیه
هر روز دوشنبه ها با پاسخ به یک سوال برنده شارژ یا نت رایگان شوید
ozv sarz
به
8282
شانسی نیس . سامانش مشکلاتی داره من داداشتم الان داره میزنه ۳۰تا زدش ۲۷تا اومد واسش من ۳۰تا زدم ده مین قبل فقط ۲تا داد
(25-09-2015، 01:56 AM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر روز دوشنبه ها با پاسخ به یک سوال برنده شارژ یا نت رایگان شوید
ozv sarz
به
8282

بعد چیرو بفرستیم
چیزی لازم نیست داش،روز دوشنبه عضو میشی و سوال میده یکی رو ج میدی ،نت یا شارژ میده
(25-09-2015، 02:03 AM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزی لازم نیست داش،روز دوشنبه عضو میشی و سوال میده یکی رو ج میدی ،نت یا شارژ میده

پس کی سوال میده
بچه ها سریع بگین باز میشه زد الان سریع جواب بدین لطفا
الان نزنید بهتره انگار الان سامانه اش تو درست ترین حالتشه

یکی از بچه ها الان گفت ۷تازده ۷تا متفاوت داده ۲۰تا زده فقط دوتا داده
منم دقیقاااااا همین اتفاق دیروز واسم افتاد

شاید جوری باشه که فقط هفت هشتابفرستید بهتر جواب بده
ممنون رویا خانم و بقیه دوستان که راهنمایی کردن برای سامانه 8123
شب پر شارژی بود
دوستان شب خوش
(25-09-2015، 02:07 AM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2015، 02:03 AM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس کی سوال میده

یعنی الان نمیده لغو کنم