موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-09-2015، 01:27 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اگه 2 تا سوال جواب بدیم شارژ رو میده؟؟؟

بله هنوز شارژ میده
sm 1
sm 4
(28-09-2015، 01:27 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اگه 2 تا سوال جواب بدیم شارژ رو میده؟؟؟
اره شارژ میده
دوستان چجوری لغو میشه؟
همشونو پشت سرهم بفرستید بهتون سریع شارژ میده
(28-09-2015، 01:33 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چجوری لغو میشه؟

L sarz ب 8282
دوستان من به اشتباه کد شارژی که "***** من" داد رو پاک کردم، روشی هست که کد رو دوباره بهم بفرسته؟
(28-09-2015، 01:33 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چجوری لغو میشه؟

L SARZ به 8282
اصلا نیازی نیست کسی عضو بشه و لغو کنه
SM 1 بعد SM 2 به 8282 شارژ بگیر تموم
اینو واسه کسایی گفتم که نمیدونن . . . خودمم گیج شده بودم
(28-09-2015، 01:45 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه اینجوری فردا دوباره اس از این مسابقه میاد ازت پول کم میکنه وقتی عضو بشی لغوش کنی مشکلی پیش نمیاد
(28-09-2015، 01:48 PM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2015، 01:45 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه اینجوری فردا دوباره اس از این مسابقه میاد ازت پول کم میکنه وقتی عضو بشی لغوش کنی مشکلی پیش نمیاد

آره ممکنه تله باشه Cool.gif